
BMW X5 - xDrive45e High Executive M Pakket Trekhaak Laser HUD Dealer onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 39.995 |
| Prijs excl. BTW | € 33.067 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2020 |
| Kilometerstand | 163.946 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | Z-122-HG |
| Datum deel 1 | 04-12-2020 (import) |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 290 kW (394 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Carbon-schwarz (416) |
| Gewicht | 2410 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 83 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Modelcode: G05
Technische informatie
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 69 liter
Actieradius: 88 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.150 kg
Afmetingen (LxB): 492 x 200 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 24 kWh, Conditie: 86%
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieurkleur: Leather Vernasca black seam brown (MAH9)
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 30 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Autojorg Basis Pakket (inbegrepen):
✅ Geldige APK
✅ Vloeistoffen controle
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaring
✅ Zonder garantie
✅ Banden op juiste spanning
- Autojorg Premium Pakket (€ 995 meerprijs):
Alles van het meeneem pakket
✅ Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
✅ 6 maanden garantie / 10.000 km*
✅ Minimaal 25% brandstof
✅ Minimaal 6 maanden geldige APK
✅ 1 jaar mobiliteitsgarantie (Europese dekking) t.w.v. €250,-
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €995,-
Tot 6 cilinder €1.295,-
Vanaf 8 cilinder €1.595,-
- Autojorg Premium Plus Pakket (€ 1.995 meerprijs):
Alles van het Premium pakket
✅ 1 jaar garantie / 20.000 km*
✅ Volle brandstof tank
✅ Minimaal 25% brandstof
✅ Minimaal 12 maanden geldige APK
✅ Onderhoudsvoucher t.w.v. €200,- in combinatie met gratis haal- en brengservice of vervangend vervoer
Prijs per categorie:
Tot 4 cilinder en elektrisch €1.995,-
Tot 6 cilinder €2.295,-
Vanaf 8 cilinder €2.595,-
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Nederland B.V. Einsteinlaan 5 2289 CC Rijswijk, NL 08000992234 www.bmw.nl DSA-BMW@BMW.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- BMW Laserlicht (5AZ)
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel (3AC)
- achterruit apart te openen
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design (552)
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- Metallic lak (MET)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Head-Up Display (610)
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB-tuner (654)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Leder 'Vernasca' bekleding (MC)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- Comfortstoelen (456)
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- afdaal assistent
- alarm klasse 3
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- adaptief demping systeem
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (2VR)
- M sportpakket (20 inch lichtmetalen wielen Sterspaak in Ferric Grey, M Aerodynamicapakket, Automatische sporttransmissie 8-traps) (337)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Warmte Comfort Pack (achterbank verwarmd, stuurwiel verwarmd) (4HA+4HB)
= Bijzonderheden =
AUTOJORG is in Brabant het adres voor een occasion. Met enthousiaste en vakkundige medewerkers staan we voor u klaar. AUTOJORG is gespecialiseerd in de in- en verkoop van hoogwaardige gebruikte auto´s. Voor reparatie en onderhoud kunt terecht in onze professionele werkplaats. Wij staan voor een open en eerlijke communicatie en bieden u de auto die bij u past, tegen een aantrekkelijke prijs.
Al uw inruil is bespreekbaar. Voor een indicatie van de inruilprijs kunt u foto's sturen per WhatsApp naar een van onze verkoopadviseurs:
Bjorn Kuis +31 (0)6 12081639
Mark van de Voort op +31 (0)6 53182010
Len Steusfij op +31 (0)6 82044655
Op al onze voertuigen is standaard het AutoJorg Basis Pakket inbegrepen. Tegen meerprijs is het AutoJorg Premium Pakket en AutoJorg Premium Plus Pakket optioneel.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































