
Volvo V40 - 2.0 T3 Nordic+ 153PK | Trekhaak 1500KG | Navigatie | Stoelverwarming | Cruise Control | Cl
Algemeen
| Prijs | € 14.940 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 105.418 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JJ-863-Z |
| Datum deel 1 | 28-04-2016 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.965 kg
Afmetingen (LxB): 437 x 180 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 127 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Van Mossel Familiepas (incl. app)
- Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijvullen
- Nieuwe APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bi-xenon koplampen
- bots herkenning en activatie
- Electronic Climate Control, dual zone. (007)
- lichtmetalen velgen 16"
- Sensus navigatie (255)
- Verwarmbare zitplaatsen voor (011)
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audiobediening stuurwiel (235)
- Automatische dimmer binnenspiegel (168)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brake Assist System
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakspoiler
- DVD speler
- elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (167)
- elektronische remkrachtverdeling
- High performance audio (832)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (057)
- Instructieboekjes aanwezig
- Kantelbare zitting bestuurderstoel met verstelbare lendesteun (872)
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- Koplampreinigingsinstallatie (065)
- LED achterlichten
- LED Dagrijverlichting onderin de voorbumper (020)
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Park Assist achter (529)
- Parkeerverwarming met timer (273)
- passagiersairbag
- Rookvrij
- Sensus Connect met High Performance audi (935)
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Verwarmbare voorruit (871)
- voetgangersairbag
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Volvo on Call (399)
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































