
BMW X5 - xDrive45e High Executive M Sport Pakket Automaat / Live Cockpit Professional / Personal Co
Algemeen
| Prijs | € 49.950 |
| Prijs excl. BTW | € 41.326 excl. BTW |
| Bouwjaar | November 2021 |
| Kilometerstand | 121.693 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 12 november 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-796-LB |
| Datum deel 1 | 12-11-2021 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Saphirschwarz metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 2410 kg |
| Trekgewicht max | 2700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 83 |
| Introductiejaar | augustus 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Alarm
- Getint glas
- Cruise Control
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2019 - mrt. 2023
Modelcode: G05
Typenummer: TA61
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 83 kW (113 PK)
Vermogen brandstofmotor: 210 kW (286 PK)
Koppel: 450 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 69 liter
Actieradius: 102 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 200 x 175 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder Vernasca design Coffee
Bekledingcode: MCHF
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,2 l/100km (1 op 83,3)
CO₂-uitstoot: 29 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 495 - € 541 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Story Next B.V. Kantsingel 22 5349AJ OSS, NL 0412-745880 http://www.storynext.nl info@storynext.nl
Overige informatie
Verbruik combinatierit: 235 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getint glas
- Keyless entry
- LED koplampen adaptief (+koplampreiniging)
Infotainment
- Audio-installatie
- DAB ontvanger
- Head-up display
- Rondomzicht camera
Interieur
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (0302; Alarm klasse 3)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (0494; Voorstoelen verwarmd)
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- (04T8)
- 22 inch LM M Dubbelspaak (styling 742 M)Diamond Polished in Jet Black (01PA)
- Actieve Voetgangersbescherming (08TF)
- Active Guard Plus (05AQ)
- Active Protection (05AL; Vermoeidheids herkenning)
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (02VR)
- Adaptieve LED koplampen (0552; LED koplampen adaptief (+koplampreiniging))
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (04U9)
- Ambiance verlichting (04UR)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (08S3)
- Bandenspanningsweergavesysteem (02VB; Bandenspanningscontrolesysteem)
- BMW Connected Pack Professional (06C4)
- BMW Head-Up Display (0610; Head-up display)
- BMW Live Cockpit Professional (06U3)
- BMW Personal CoPilot Pack (0ZT6)
- Bots herkenning systeem
- Comfort Access met Digital Key (0322)
- Comfortstoelen voor (0456)
- Condition Based Service (08KA)
- ConnectedDrive Services (06AK)
- CoPilot Pack (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie, Rondomzicht camera, uitwijk assistent)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- DAB-tuner (0654; DAB ontvanger)
- Dakdraagsysteem M Hoogglans Shadow Line (03MC)
- Dashboard uitgevoerd in Sensatec (04AW)
- Driving Assistant Plus (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent)
- Driving Assistant Professional
05AU; Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- eDrive Services (06AG)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (0420)
- Geluidswerende ramen (03KA)
- Gevarendriehoek en verbanddoos (0428)
- Glazen panoramadak (0402)
- Hifi System (0676; Audio installatie)
- High-beam assistant (05AC)
- High Executive (0ZH5)
- High Executive (0ZH6)
- Intelligent Emergency Call (06AF)
- Kruisend verkeer detectie
- Leder Vernasca design Coffee (FMCHF)
- M Aerodynamica
- M Aerodynamicapakket (0715; M Aerodynamica)
- M Hemelbekleding in Anthrazit (0775)
- M Interieurlijsten Aluminium Tetragon (04KK)
- Modeljaar 2022 (0Z22)
- M Sportpakket (0337)
- M Sportremsysteem Blau (02NH)
- M sportstuurwiel (0710; Sportstuur)
- Nederlandse taalversie (0868)
- Parking assistant plus (05DN)
- Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line (0760)
- Rijstrooksensor met correctie
- Safety-pack (Bots herkenning systeem, Dodehoek detector, Uitparkeer waarschuwing, Verkeersbord detectie)
- Safety Pack (0ZS6)
- Saphirschwarz metallic (P0475)
- Steptronic Sport transmissie (02TB)
- Teleservices (06AE)
- Uitbreiding M hoogglans Shadow Line exterieurdelen (07M9)
- Uitparkeer waarschuwing
- Velours vloermatten (0423)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (07CG)
- Wielslotbouten (02PA)
= Bijzonderheden =
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze BMW X5. De auto is van het bouwjaar 2021 en is van de eerste eigenaar. Deze stoere auto wordt aangedreven door een benzinemotor en een automatische transmissie. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Een ommetje of een lange trip? De comfortstoelen voorin zorgen elke keer voor een goede zithouding! De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Geniet van het uitzicht naar buiten door het riante glazen panoramadak. In deze auto profiteert u onder andere ook van: BMW M-sportpakket, LED-koplampen en donker getint glas achter.
Het gebruik van de 360 graden camera op deze auto helpt u bij het navigeren door lastige rijbanen en het drukke stadsverkeer. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Ziet u een tegenligger over het hoofd, dan waarschuwt het kruisend verkeer detectie systeem direct. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Ook sportstuurwiel, keyless entry en automatisch dimmende spiegels horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze BMW X5 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Actieve dodehoekdetectie geeft een waarschuwingssignaal wanneer een ander voertuig in uw dode hoek rijdt. Dit verkleint de kans op een aanrijding. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door head-up display, voetgangersbescherming, forward collision warning system, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u met deze BMW X5 een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































