
Chevrolet Camaro - 6.2L Supercharged V8
Algemeen
Prijs | € 38.999 |
Bouwjaar | Juli 2011 |
Kilometerstand | 60.569 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 6 |
APK | Ja, tot 30 juni 2025 |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | L-782-DX |
Datum deel 1 | 01-07-2011 |
Motorvermogen | 370 kW (503 pk) |
Aantal deuren | 2-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 8-cilinder |
Cilinderinhoud | 6162 cc |
Energielabel | - |
Carrosserie | Coupé |
Kleur | Zwart (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | - |
Gewicht | 1680 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |


Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Bouwjaar: 2011
Carrosserie: Coupe
Brandstof: Benzine
Transmissie: Handgeschakeld
Motorinhoud: 6.2L Supercharged V8
Aantal deuren: 2
Bekleding: Leder
Interieur kleur: Zwart
Aantal zitplaatsen: 4
BTW/Marge: Marge
APK: 30-05-2025
KM: 60.569
VIN: 2G1FT1EW9B9108767
Te koop aangeboden in opdracht van een klant van ons, deze fantastische Supercharged 6.2L V8 met daaromheen een iconische Camaro. Volledig naar het design van de Old School Camaro, een beleving om te rijden en een genot om naar te kijken!
De geliefde 6.2L V8 van Chevrolet levert van zichzelf al 425pk maar deze is door de Edelbrock E-Force Supercharged opgeschroefd tot maar liefst om en nabij de 500pk!
Het vermogen in combinatie met de handgeschakelde versnellingsbak maken dit geheel dan ook tot een geweldige ervaring om te besturen, maar ook een rustige rit is uiteraard ook geen enkel probleem.
Verder is het een echte liefhebbers auto die er zowel van binnen als van buiten in zeer goede conditie bij staat, goed onderhouden en de nodige historie en facturen van dit voertuig zijn uiteraard aanwezig.
Nieuwsgierig geworden naar deze fantastische Camaro? Maak een afspraak voor een bezichtiging! Inruil is beperkt bespreekbaar.
Tevens bieden wij bij al onze voertuigen ook de mogelijkheid aan om deze beter te leren kennen, denk hierbij aan een dag of dagdeel rijden op circuit Assen onder begeleiding van een ervaren coureur. Heeft u al een auto maar wilt u die ook beter leren kennen en ontdekken waar de grenzen liggen? Informeer dan snel naar de mogelijkheden!
Heeft u verder nog persoonlijke wensen, of wilt u deze auto volledig naar uw eigen smaak laten afleveren? Ook dat is allemaal mogelijk. Naast het vervullen van uw persoonlijke wensen bieden wij ook onderhoud aan voor uw voertuig. Met 15 jaar ervaring zijn wij een bekend en vertrouwd adres op het gebied van Amerikaanse auto’s en bieden wij haal en brengservice voor al onze klanten.
Vraagprijs:
€38.999,-
Bekijk ook eens onze andere advertenties.
Hammink Performance in Ommen (OV), alles voor uw Amerikaanse auto!
Varsenerweg 15
7731PZ Ommen
telefoon / whatsapp 0529-466 156
hamminkperformance . nl
Deze advertentie is met zorg voor u opgesteld. Alle informatie is onder voorbehoud van druk- zet- prijs- en programmeerfouten. Helaas kunnen wij niet uitsluiten dat er ergens een foutje is ontstaan, controleer daarom zelf altijd goed of de auto beschikt over opties die voor u van belang zijn. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
tags: Ford Mustang Chevrolet Camaro Corvette onderdelen parts upgrades reserve tuning styling klassieker F150 rvs sport uitlaat supercharger turbo racing service apk dodge gmc ecoboost GT V6 V8 specialist pro charger procharger muscle car american classic oldtimer mach1 Shelby GT350 GT500 HEMI convertible cabriolet
Hoeveel kost een Chevrolet Camaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.