
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Feel AIRCO CV CRUISE CONTROL
Algemeen
| Prijs | € 4.450 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 175.303 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 14 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-XRZ-25 |
| Datum deel 1 | 16-10-2014 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 940 kg |
| Trekgewicht max | 720 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - mrt. 2018
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 173 x 154 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Ericars Sint Josephstraat 44 6231EE MEERSSEN, NL 0433652383 http://www.bcsmeerssen.nl info@ericars.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Pack Auto (Dimlichten automatisch)
- Perfecte onderhoudshistorie
- Bluetooth
- stuur leder
LET OP! WE HEBBEN 3 VERSCHILLENDE LOCATIES WAAR ONZE AUTO'S STAAN DUS BEL ALTIJD EVEN VOORDAT JE LANGSKOMT OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN!
Messcherpe verkoopprijzen met dealerkwaliteit afleveringen. Wij berekenen €. 395,- afleveringskosten en kunnen dit uitbreiden tot 24 maanden garantie maar.... zo meenemen mag natuurlijk ook? Het verzorgen van 12 maanden Pechhulp via Bosch evt inclusief de autoverzekering is ook geen probleem. Heeft u vragen of wilt u langs komen. U bent van harte welkom bij Ericars. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en type aanduidingen voorbehouden. Controleer altijd zelf de opties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























