
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Feel TOPSTAAT DEALER ONDERHOUDEN NAVI BLUETOOTH CLIMA CRUISE LM VELGEN
Algemeen
| Prijs | € 9.440 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 52.847 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PT-874-K |
| Datum deel 1 | 25-09-2017 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 940 kg |
| Trekgewicht max | 720 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | maart 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - mrt. 2018
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 173 x 154 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 105 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Fens Occasion Center Dongen Lage Ham 106 5102AE DONGEN, NL 06-26850666 http://www.focd.nl info@focd.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 4 Seizoensbanden
- Dealeronderhouden
- Elektronische remkrachtverdeling
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 16''
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- USB aansluiting
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Pack Navigatie (JY02)
- Pack Navigatie (Bluetooth, Navigatiesysteem full map)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Deze prachtige Citroen C4 Cactus 1.2 Feel is een originele Nederlandse auto en is rechtstreeks afkomstig van de dealer! Deze schitterende Citroen C4 Cactus is 2e eigenaar en is VOLLEDIG DEALER ONDERHOUDEN (de hele historie zit erbij) en staat op 4 perfecte 4 seizoenen banden van het Topmerk Vredestein! De Distributieriem is op 16-8-2023 bij de 37.961 Kilometer bij de dealer vervangen! Ook heeft deze prachtige C4 Cactus pas over 16.000 Kilometer z'n volgende onderhoud weer nodig! Bovendien heeft dez schitterende Cactus Apk t/m 26-5-2027! En is dus direct mee te nemen! Wij rekenen GEEN kosten rijklaar!
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Citroën C4 Cactus uit 2017. Er staat 52847 kilometer op de teller. Deze SUV wordt aangedreven door een krachtige driecilinder benzinemotor. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Een luisterrijke auto, mede dankzij het audiosysteem met bluetooth en usb-aansluiting. Ook opladen van devices onderweg is dus mogelijk. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Extra opties op deze auto zijn: full map navigatiesysteem, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Citroën C4 Cactus heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
NEEM VOOR U WILT KOMEN KIJKEN NAAR EEN AUTO TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP 0162-313775 (optie 2) U BENT VAN HARTE WELKOM VOOR PROEFRIT!
Overige informatie: Inruil, financiering, garantie of nieuwe apk zijn bespreekbaar. Inruil van uw auto, bus, bestelwagen,vrachtwagen , camper, caravan, boot, graafmachines tractoren of andere industriële equipment is mogelijk! Overdekte showroom 2500 M2 met 100 occasions op voorraad! Ons adres is Lage Ham 106 in Dongen. Openingstijden:Maandag: Gesloten, Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 t/m 17:30 zaterdag 09.00 t/m 14.00. Wij zijn bereikbaar op 0162-313 775 Verdere informatie: WWW.FOCD.NL. Voor informatie over afwijkende openingstijden wat betreft feestdagen kunt u terecht op onze home pagina van WWW.FOCD.NL
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































