
Citroën C4 Cactus - 1.2 PureTech Shine | Navigatie | Camera | Clima / Cruise control | PDC | NAP | APK |
Algemeen
| Prijs | € 7.999 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 81.934 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KK-505-S |
| Datum deel 1 | 30-09-2016 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 60 kW (82 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 940 kg |
| Trekgewicht max | 720 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 416 x 173 x 148 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 107 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Overig
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen voor en achter
- incl boekjes
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Pack City (Achteruitrijcamera)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Mail of bel ons even voor een proefrit 0314-345569 / 06-10558460.
Ook kunt u bij ons een afleveringspakket nemen voor een bedrag van € 499,-
*Grote beurt
*Nieuwe APK
*Auto wordt compleet gereinigd
*Airco-controle
*Distributieriem korter dan 20.000 km word vervangen
*3 maanden garantie op de delen van motor en bak
*Gratis vervangend vervoer tijdens reparatie
Tot ziens bij Smit auto's, Bij ons staat de koffie klaar!
Hoeveel kost een Citroën C4 Cactus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























