
Citroën C4 Picasso - 1.6 e-THP Business AUTOMAAT, AIRCO, NAVIGATIE, CAMERA, TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 225.194 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-ZPG-46 |
| Datum deel 1 | 19-02-2015 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R17
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 183 x 163 cm
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 130 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Warmtewerende voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overige
- Introductie Pakket ("Lichtmetalen velgen 17""", Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Dodehoek detector, Extra getint glas, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor)
= Bijzonderheden =
DEZE AUTO WORDT TE KOOP AANGEBODEN DOOR AUTOHUIS HELWIG
WWW.AUTOHUIS-HELWIG.NL
CITROEN C4 PICASSO 1.6 E-THP AUTOMAAT BUSINESS 2015
CLIMATE CONTROLE, CRUISE CONTROLE, NAVIGATIE, CAMERA, DONKER GLAS, 17 INCH ALM, TREKHAAK, APK 2027
KIJK VOOR ALLE FOTO'S EN INFO VAN DEZE AUTO OP ONZE WEBSITE
OOK VOOR ANDERE OCCASIONS KUNT U OP ONZE SITE KIJKEN
WANNEER U LANGS WILT KOMEN VERZOEK IK U EERST TE BELLEN VOOR HET MAKEN VAN EEN AFSPRAAK.
WIJ BIEDEN :
AFLEVERINGSBEURT
6 OF 12 MAANDEN AANVULLENDE GARANTIE ( VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN )
INRUIL VAN UW HUIDIGE AUTO
FINANCIERING EN OF PRIVATE LEASE
ONDERHOUD, REPARATIE EN VERZORGING VAN APK KEURINGEN
TEL : 06-24649233
MAIL : INFO@AUTOHUIS-HELWIG.NL
Hoeveel kost een Citroën C4 Picasso verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































![Mazda CX-60 - 2.5 PHEV 327pk AWD Exclusive-Line [ Head-up Leder Stoelventilatie Stuur-&stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890369/240x180/mazda-cx-60-2-5-phev-327pk-awd-exclusive-line-head-up-leder-stoelventilatie-stuur-stoelverwarming.jpg)




































































