
Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine
Algemeen
| Prijs | € 23.925 |
| Prijs excl. BTW | € 19.819 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 37.526 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 15 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-554-TX |
| Datum deel 1 | 15-03-2021 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - nov. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 165 kW (224 PK)
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 133 kW (181 PK)
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 64 km (55 km elektrisch)
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 186 x 170 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Accu: 13 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,3 l/100km (1 op 76,9)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Citroen Rotterdam Metaalstraat 5 3067GV ROTTERDAM, NL 0108504150 http://wittebrug.nl info@wittebrug.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 19"
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank verstelbaar
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Ambiance Metropolitan Black (TKFF)
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- full-LED koplampen
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- Pack Drive Assist met Highway Driver Assist (ZVFP)
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelverwarming op voorstoelen (NA01)
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Dakrails uitgevoerd in 'Shiny Black' met 'Matt Black' onderzijde (KK10)
- Extra getinte zijruiten en achterruit (VD09)
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























