
Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine GARANTIE/LEDER/CARPLAY/STOELVERW./CLIMA/CRUISE/NAVI rijklaarp
Algemeen
| Prijs | € 15.895 |
| Bouwjaar | September 2020 |
| Kilometerstand | 141.759 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-467-XR |
| Datum deel 1 | 29-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2022
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 165 kW (224 PK)
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 133 kW (181 PK)
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 55 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 186 x 170 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Accu: 13 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,4 l/100km (1 op 71,4)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: 3 maanden volledige garantie
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 400): Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf de Pee Van Utrechtweg 61 2921LN KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, NL 0180519300 http://www.autodepee.nl verkoop@autodepee.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische dual zone airconditioning (RE07)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- Ambiance Wild Grey (ARFZ)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader (E301)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getinte zijruiten en achterruit (VD09)
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Handsfree bediende achterklep (MO02)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Oplaadmogelijkheid
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Het verhaal van deze auto is heel eenvoudig en verleidelijk:
Stap in (heerlijk hoge instap) en geniet meteen van de stoelen die voor jouw lichaam gemaakt lijken te zijn.
Op een koude dag heel even de stoelverwarming aan om het comfortabele en koele leder nog optimaler aan te laten voelen.
De start is stil... de elektromotor wordt gevoed vanuit de accu (100% gezondheidstoestand/SoH, zie rapport) en pas als die accu leeg is gaat de brandstofmotor mee doen.
Dit resulteert in een heerlijk laag brandstofverbruik en dat is toch wel echt een ander belangrijk punt van deze ruime auto.
Ondertussen staat de wereld even stil omdat je geniet van Apple CarPlay/AndroidAuto waarmee de apps van je smartphone bediend kunnen worden via het grote touchscreen in het midden van de auto.
Spotify, Kaarten, Podimo, Waze, Flitsmeister, Whatsapp... noem maar op wat je allemaal op een veilige manier kunt gebruiken onder het rijden.
Deze auto wordt 12 maanden APK- en onderhoudsvrij afgeleverd met volledige garantie.
Laat gerust weten wanneer het je schikt, je bent van harte welkom!
Kom gerust langs en neem je oude auto mee, die ruilen we graag in!
Bij aankoop van een occasion met een verkoopprijs vanaf € 4.500,- ontvangt u gratis ons Premium basis afleverpakket incl. garantie, nieuwe APK en een onderhoudsbeurt.
Bij aankoop van een occasion met een verkoopprijs tot € 4.500,- ontvangt u gratis ons budget afleverpakket incl. minimaal 6 mnd. geldige APK keuring en een aflevercontrole.
Kijk voor meer informatie op www.autodepee.nl/afleverpakketten. Wij staan graag voor u klaar voor aanvullende informatie en het maken van een proefrit.
Wij bieden u graag onze scherpe financierings- en verzekeringsmogelijkheden aan.
Bereken geheel vrijblijvend je financiering via: https://berekenen.carmeleon.nl/financieringen/berekenen-huurkoop.aspx?site=Pee_Krimpen
Bereken makkelijk en snel de autoverzekering via: https://ismijndealer.nl/autodepee/
Dagelijks geopend van 7.30u tot 17:30u, op Zaterdag van 10:00u tot 14:00u (Zondag gesloten)
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























