
Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine I AUTOMAAT I LEDEREN BEKLEDING I NAVIGATIE I ACHTERUITRIJCAME
Algemeen
| Prijs | € 25.925 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 44.656 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-869-LP |
| Datum deel 1 | 10-10-2022 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - nov. 2023
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 133 kW (181 PK)
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 64 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.310 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 186 x 170 cm
Wielbasis: 273 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,3 l/100km (1 op 76,9)
CO₂-uitstoot: 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Citroen Rotterdam Metaalstraat 5 3067GV ROTTERDAM, NL 0108504150 http://wittebrug.nl info@wittebrug.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank verstelbaar
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Veelzijdigheid en doordacht design staan aan de basis van deze ruime Citroën C5 Aircross. Een krachtige viercilinder benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Deze Citroën C5 Aircross heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. De comfortstoelen geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. Verder is de Citroën uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, halflederen bekleding, adaptief dempingsysteem, geluidsisolerende ramen en LED-achterlichten.
Het personaliseren van uw cockpitinterface is mogelijk met het digitale dashboard in deze auto. Zodra u naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heeft u een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Handig en veilig: Connected Services. Alle vitale functies en data van de auto checkt u via de app op uw smartphone. Deze Citroën is voorzien van full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Bij de veiligheidssystemen van deze Citroën hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto aan u met Bovag Garantie. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























