
Citroën C5 Aircross - 1.6 Plug-in Hybrid 225pk Shine + Camera/ LED/ 60km. elektrisch/ Schitterend/ Garantie
Algemeen
| Prijs | € 23.400 |
| Prijs excl. BTW | € 19.397 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2023 |
| Kilometerstand | 28.867 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGN-58-D |
| Datum deel 1 | 23-05-2023 (import) |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Parellak) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit parelmoer |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 77 |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - nov. 2023
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 165 kW (224 PK)
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 133 kW (181 PK)
Koppel: 300 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 43 liter
Actieradius: 64 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.310 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 186 x 170 cm
Wielbasis: 273 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 14 kWh, Type lithium-ion
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,3 l/100km (1 op 76,9)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 29 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Reinders BV Abdijweg 62 7595XP WEERSELO, NL 0541669966 http://www.autoreinders.nl info@autoreinders.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 19"
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank verstelbaar
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- full-LED koplampen
- Pack Drive Assist met Highway Driver Assist (ZVFP)
- Ambiance Metropolitan Black (TKFF)
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Extra getinte zijruiten en achterruit (VD09)
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Pack Park Assist (Parkeer assistent, Rondomzicht camera)
- Range extender
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
= Bijzonderheden =
Schitterende en zeer luxe Citroen C5 Aircross, voorzien van plug-in hybride aandrijflijn:
U kunt tot 64 kilometer (fabrieksopgave) volledig elektrisch rijden, en altijd door op de krachtige 1.6THP turbo-benzinemotor. Het gecombineerde vermogen van de benzinemotor en elektromotor is 225pk!
Zeer luxe Shine uitvoering inclusief:
-LED koplampen en achterlichten
-Achteruitrij-camera
-Keyless entry & go
-Stoelverwarming
-Parkeersensoren voor + achter
-19 inch lichtmetalen velgen
-Elektrisch verstelbare voorstoel
-Regensensor + lichtsensor
En nog veel meer!
Rijklaarprijs inclusief 12 maanden Bovag Garantie, 2 jaar APK keuring, een onderhoudsbeurt conform inspectieschema en het poetsen en reinigen van de auto is € 23.400,-. Inruil geen probleem, financiering mogelijk, geen kosten rijklaar maken.
Auto Reinders is al ruim 55 jaar gevestigd in Weerselo, Bovag lid en Bosch Car Service autobedrijf. Heeft u liever contact via Whatsapp? Dit is mogelijk via ons vaste telefoonnummer: 0541 669966. Kijk op www.autoreinders.nl voor al onze occasions en klantenreviews.
Neem contact met ons op voor meer informatie of een proefrit.
U bent van harte welkom en wij zijn u graag van dienst!
Wilt u een auto inruilen en een indicatie van de inruilwaarde weten? Stuur dan via whatsapp 0541-669966 of via e-mail info@autoreinders.nl een aantal duidelijke foto's van uw auto en vermeld de volgende gegevens:
* Kilometerstand
* Kenteken
* Schade's /mankementen
Met vriendelijk groet,
Team Auto Reinders Weerselo
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat de geadverteerde opties / accessoires afwijken van de werkelijke opties / accessoires. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























