
Citroën C5 Aircross - Business Comfort Range 73 kWh | Pack Techno | Warmtepomp | Pano Schuif/ Kanteldak | Two To
Algemeen
| Prijs | € 46.960 |
| Prijs excl. BTW | € 38.929 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 15 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 mei 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJJ-25-B |
| Datum deel 1 | 20-05-2026 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 157 kW (213 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Platinum Grey nmetallic (donker grijs) |
| Gewicht | 2084 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Technische informatie
Koppel: 343 Nm
Aandrijving
Actieradius: 519 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.630 kg
Afmetingen (LxB): 465 x 187 cm
Wielbasis: 280 cm
Accu
Accu: 74 kWh, Type NCM
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 5 uur en 15 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 160 kW
Accu snellaadtijd (20%-80%): 30 minuten
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Hedin Certified-servicepakket Budget (inbegrepen):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Premium 2 (€ 995 meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Halve tank brandstof
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Hedin Certified-servicepakket Excellent 2 (€ 1.595 meerprijs):
Hedin Certified 99-puntencheck
NAP - Nationale Autopas
Tenaamstelling
Reinigen binnen- en buitenkant
Servicebeurt volgens fabrieksvoorschriften uitgevoerd
Uitgebreide poetsbeurt
Volle tank brandstof
Gratis aflevering aan huis
Altijd een vaste, scherpe prijs
Dertig dagen omruilgarantie
Geen eigen risico op schadeherstel i.c.m. Hedin Automotive verzekering
Garantie op onderhoud tijdens servicebeurt
Pechhulp in Nederland
10% korting op autoverhuur
10% korting op accessoires**
25% korting op ruitenwissers
25% korting op restylen van kleine schades ( uitdeuken zonder spuiten )
Sleutelbatterij vervangen
Aircocheck
Gratis aircoreiniging
Haal- en brengservice bij onderhoud
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hedin Certified-servicepakket Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- afwijkende dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- comfortstoel(en)
- elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- head-up display
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- Pack Techno (achteruitrij assistent, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoek detectie, elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, stuurwiel verwarmd, zelfstandige rijstrookwissel)
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterspoiler
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- spraakbediening
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Vehicle-to-load
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























