
Dacia Duster - 1.0 TCe 90 Prestige
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Prijs excl. BTW | € 14.368 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 42.433 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-908-HT |
| Datum deel 1 | 29-05-2021 |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,10 sec |
| Motorvermogen | 68 kW (92 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje metallic |
| Gewicht | 1200 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2020 - dec. 2021
Technische informatie
Koppel: 160 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 13,1 s
Topsnelheid: 166 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.734 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 180 x 169 cm
Wielbasis: 267 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 141 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: AutoKievit Goes Anthony Fokkerstraat 77 4462ES GOES, NL 0113-745720 http://www.autokievit.nl info@autokievit.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Het is een nette en comfortabele auto, deze Dacia Duster, hij heeft 42433 kilometer gelopen. De auto is van het bouwjaar 2021 en is van de eerste eigenaar. Deze stoere auto wordt aangedreven door een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het full map navigatiesysteem. Volume aanpassen, andere radiozender? U bedient het audiosysteem veilig en handig met de functies op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Lekker koersen op een constante snelheid: daarvoor zorgt de cruise control. Natuurlijk behoren airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Dacia Duster samen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Ons AutoKievit Premium afleverpakket, inclusief 12 maanden Bovag garantie; een volle tank brandstof; een volledige servicebeurt waarbij uw auto op 88 punten wordt gecontroleerd; en complete reiniging van de auto is EUR 995,-.
Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















