
Dacia Duster - 1.8 hybrid 155Pk Extreme | Navigatie | Draadloze Apple & Android Carplay | Parkeersensoren
Algemeen
| Prijs | € 34.940 |
| Prijs excl. BTW | € 29.538 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2026 |
| Kilometerstand | 1.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 02 april 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFG-86-H |
| Datum deel 1 | 02-04-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1789 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | SCHISTE SILVER (TEKQG) |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | november 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 645927
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 180 km/u
Accuconditie: 100%
accugarantie: 160000 km
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxB): 435 x 181 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 106 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Van Mossel Familiepas (incl. app)
- Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijvullen
- Nieuwe APK
- 14 dagen omruilgarantie
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Gris Schiste (KQG)
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 18" 'semi-diamantée' (RALU18)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bestuurdersstoel met lendesteun en passagierstoel in hoogte verstelbaar (SGAV03)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- pack assist (around view camera, blind spot warning, parkeersensoren voor en achter met flank guard protection) (PCV92)
- pack winter+ (elektrisch verwarmbare voorstoelen, elektrisch verwarmbaar stuurwiel, elektrisch verwarmbare voorruit) (PCV94)
- Parkeersensoren in achterbumper (ITPK1)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Dit betreft een rijdende demonstratie auto. Voor de beschikbaarheid en de actuele kilometerstand kunt u de afdeling verkoop raadplegen.
Financier deze occasion tegen een aantrekkelijke rente. Vraag uw verkoopadviseur naar het actuele tarief en de voorwaarden. Let op: geld lenen kost geld.*
Voor meer zekerheid adviseren wij u om het Van Mossel Servicepakket Plus van €995 aan te schaffen: De inhoud van dit pakket betreft onder andere een onderhoudsbeurt, APK minimaal 6 maanden, bijvullen van de vloeistoffen, mobiliteitsgarantie en een uitgebreide inspectie op 130 punten.
Voor occasions met een motorinhoud hoger dan 2.0 liter kost het Servicepakket Plus €1.295. Dit pakket is niet verwerkt in de geadverteerde prijs van de auto. Onze voertuigen worden standaard afgeleverd met 12 maanden BOVAG garantie.
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























