
Dacia Duster - extreme hybrid 140 | Trekhaak | Navigatie | 360 Camera |
Algemeen
| Prijs | € 27.945 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 7.096 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 april 2029 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HLF-66-V |
| Datum deel 1 | 18-04-2025 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Sandstone hnv |
| Gewicht | 1355 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 148 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 154 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.870 kg
Afmetingen (LxB): 435 x 181 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: bekleding MicroCloud 'Extreme', Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Terwolde Basis (inbegrepen):
- 12 maanden wettelijke garantie
- Technische inspectie
- Vloeistof controle
- Minimaal 3 maanden APK
- Zelf verantwoordelijk voor het onderhoud*
*Zie garantievoorwaarden
- Terwolde Premium (ons advies) (€ 895 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- Technische inspectie
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 1 jaar geldig
- Minimaal halve tank brandstof
- Gratis zomer- en wintercheck
- Distributieriem vervangen (indien aanwezig en minimaal 10.000 km voor vervanging)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Terwolde Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17'' lichtmetalen wielen semi diamantée ''TERGAN''
- LED koplampen
- Sandstone
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- rijstrooksensor met correctie
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeersensoren in achterbumper (ITPK1)
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
Overig
- Pack Parking (dodehoek detectie, parkeersensor voor, rondomzicht camera) (PCV92)
- Techno Pack + NAV Live "Extreme" (draadloze telefoonlader) (PCV82)
= Bijzonderheden =
== Welkom bij de Occasionafdeling van Terwolde Groningen ==
Altijd ruime keuze uit betrouwbare occasions – direct beschikbaar en professioneel rijklaar gemaakt.
Bij Terwolde Groningen vindt u een zorgvuldig geselecteerd aanbod van jonge, betrouwbare occasions van Renault, Dacia en andere bekende merken. Of u nu zoekt naar een compacte stadsauto, een ruime gezinswagen of een zuinige hybride: bij ons vindt u altijd een model dat perfect past bij uw wensen en budget.
Elke occasion wordt grondig gecontroleerd en professioneel rijklaar gemaakt. Zo bent u verzekerd van kwaliteit, transparantie en zekerheid – inclusief garantie.
----
= Geïnteresseerd in een occasion? =
Neem vrijblijvend contact op voor:
• Een proefrit
• Een offerte (met of zonder inruil)
• Beschikbaarheid of een adviesgesprek
----
= Waarom kiezen voor Terwolde Groningen? =
✔ Altijd ruime keuze uit direct leverbare occasions
✔ Betrouwbare auto’s met volledige onderhoudshistorie
✔ Scherpe prijzen & aantrekkelijke inruilvoorstellen
✔ Persoonlijk, eerlijk en deskundig advies
✔ Alles onder één dak: verkoop, onderhoud & service
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































