
Dacia Duster - TCe 100 Comfort | AIRCO | NAVIGATIE | CRUISE CONTROL | PARKEERSENSOREN |
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 87.376 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | 2-AGK-39 |
| Datum deel 1 | 28-09-2020 |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1000 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1266 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Stuurbekrachtiging
- Dakrails
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelcode: -
Referentienummer: 2AGK398
Technische informatie
Koppel: 160 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.725 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 180 x 169 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Overige informatie
Emissieklasse: EU6.2(C and D - Temp)
= Aanvullende opties en accessoires =
- 2 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorzetels, 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de achterzetels
- 3 asymmetrische neerklapbare zitplaatsen achterin in de vorm van een bank naar voren kijkend zonder elektrische verstellingen met een niet verwijderbaar opklapbaar kussen
- 4 luidsprekers
- 12v stopcontact voorin
- Achterdeur opklapbare achterklep
- Achteruitkijkspiegel
- Airbags 6
- Airbag vooraan aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag vooraan aan de passagierskant
- Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd
- Bandenset
- Bij daglicht is de verlichting aan
- Bluetooth inclusief telefoon en inclusief muziek streaming
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chauffeursprofielen inclusief motorkarakteristieken
- De bagage wordt vastgehouden
- Deuren bestuurder, achter bestuurder, passagier, achter passagier en vooraan scharnierend
- De zetelconfiguratie is als volgt: 2+3
- Elektrisch bediende ramen voorin met 2 sneltoetsen, elektrisch bediende ramen achterin
- Elektrisch verstelbaar en verwarmde zwarte buitenspiegels voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant
- Elektronische remkrachtverdeling
- Gordels achterin voor de bestuurder met gordelspanners, gordels achterin voor de passagier met gordelspanners, 3-punts gordels achterin in het midden
- Halogeen koplampen met complex oppervlak halogeen
- Individuele zetels voorin voor de bestuurder manueel, manueel en manueel, individuele zetels voorin voor de passagier manueel en manueel
- In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier met gordelspanners
- Instrumentatie
- Isofix-voorbereiding
- Koplampen met lichtsensor manueel
- Kunststof multi-functioneel stuurwiel met Hoogte instelbaar en met telescopische verstelling
- LED-lichten dagverlichting
- Luxe licht metaal afwerking op het dashboard en geen
- Mistlampen vooraan
- RDS audio-apparatuur Touch Screen en Kleurenscherm
- Remhulp
- Ruitenwisser
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stalen vooraanwielen met een velgdiameter van 16 en een velgbreedte van 6,5 Structuur wiel, 40,6 en 16,5, stalen achteraanwielen met een velgdiameter van 16 en een velgbreedte van 6,5 Structuur wiel en 16,5
- Standaard lak
- Vaste achterruit met een continue ruitenwisser
- Vaste laaduimteafdekking
- Ventilatiesysteem met een pollenfilter ontbrandingsmotor
- Verbinding ext. entertainment systeem met AUX ingang vóór en met USB ingang vóór
- Verlichting koffer
- Voorin en achterin een airbag in het dak
- Zetelbekleding van stoffen hoofdmateriaal met stoffen bijkomend materiaal
- Zijdelingse airbag vooraan
Hoeveel kost een Dacia Duster verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































