
Dacia Logan MCV - 1.6 Blackline 7p.Trekhaak Nieuwe A.P.K
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Juli 2010 |
| Kilometerstand | 224.670 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 99-LVH-4 |
| Datum deel 1 | 06-07-2010 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,70 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1170 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2010
Technische informatie
Koppel: 128 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxBxH): 447 x 174 x 166 cm
Wielbasis: 290 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 185 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Kamphof Zuideropgaande 76 7913TN HOLLANDSCHEVELD, NL 06-53272201 http://www.autokamphof.nl info@autokamphof.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- N.A.P. pas aanwezig
- Nederlandse auto
= Bijzonderheden =
Leuke en goed rijdende Dacia Logan 1.6 Blackline 7 persoon's.
De auto is door ons voorzien van een afleveringsbeurt en een nieuwe A.P.K,de auto staat hier rijklaar.
Kijk voor meer informatie op onze website of bel met 06-53272201.
M v gr Herman Kamphof.
Autokamphof
Zuideropgaande 76
7913 TN Hollandscheveld
0528-362259
06-53272201
.
Hoeveel kost een Dacia Logan MCV verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































![BMW 2-serie Active Tourer - 218i M Sport Aut. [ Pano Leder HUD HarmanKardon ]](https://cdn.autowereld.nl/I761283533/240x180/bmw-2-serie-active-tourer-218i-m-sport-aut-pano-leder-hud-harmankardon.jpg)
































