
Dacia Sandero Stepway - 0.9 TCe Lauréate DEALER ONDH./NAVI/Cruise/P.sensor/APK
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 172.420 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-ZRX-82 |
| Datum deel 1 | 10-03-2015 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 998 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 545 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 152 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
Eerlijk in auto's – Sterk in service – bij CentralCars
Bij CentralCars leveren we elke auto schoon, netjes en rijklaar af – zonder afleveringskosten. Wat je ziet, is wat je krijgt: eerlijk, transparant en direct de weg op!
Inruil mogelijk!
Stuur ons eenvoudig via WhatsApp of e-mail het kenteken, de kilometerstand en een duidelijke foto van je huidige auto. Wij reageren snel op elk serieus bod.
Interesse, vragen of een proefrit plannen?
Bel of app ons via 06 84 04 93 56.
Voorkom teleurstellingen en neem vooraf contact op. Bezichtigen enkel op afspraak.
Let op: Vergeet niet om tijdig je daglimiet aan te passen bij een betaling (meestal minimaal 4 uur van tevoren)!
Bekijk ook eens onze andere occasions – er staat altijd iets moois tussen!
www.centralcars.nl
Openingstijden:
Ma t/m vr: 08:30 tot 18:00
Za & Zo: op afspraak
’s Avonds ook mogelijk tot 21:00 uur (op afspraak)
Overschrijven mogelijk elke dag van 08:30 tot 21:30 uur
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























