
Dacia Sandero Stepway - 0.9 TCe SL | Achteruitrijcamera | Navigatie | Airco | Cruise Control | 12 maanden garantie
Algemeen
| Prijs | € 8.940 |
| Bouwjaar | Januari 2017 |
| Kilometerstand | 63.037 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NH-026-F |
| Datum deel 1 | 27-01-2017 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Komeetgrijs kna |
| Gewicht | 1015 kg |
| Trekgewicht max | 1090 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2021
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxB): 408 x 176 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading te waarde € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Servicepakket - Excellent Personenauto's (€ 1.475 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 18 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading te waarde € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bovag garantie 18 maanden (18 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- side-skirts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Parkeer pakket (achteruitrijcamera)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Betrokken, Onderscheidend, Deskundig, Ambitieus en Geïnteresseerd. Dat maakt Zeeuw & Zeeuw een inspirerende dealergroep die de merken Renault, Dacia, Kia, Ford, Mitsubishi en Nissan vertegenwoordigt. Met 550 enthousiaste medewerkers binnen onze 37 vestigingen behoren we tot de top 10 Automotive dealerbedrijven van Nederland. We bieden een compleet aanbod aan mobiliteitsdiensten zoals onderhoud en garantie, autoverhuur, verzekeringen, een eigen leasetak en een schadeherstelbedrijf. Tevens onderscheiden wij ons in het kader van “Maakt je blij!”, met een hoog klanttevredenheidspercentage.
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























