
Dacia Sandero Stepway - 1.6 Airco, pdc achter, trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 168.872 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 82-NHB-8 |
| Datum deel 1 | 10-09-2010 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 65 kW (88 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gris comete |
| Gewicht | 1070 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 585 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2009 - 2012
Technische informatie
Koppel: 135 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 13,5 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.561 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 175 x 158 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 180 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Dacia Nederland Boeingavenue 275 1119 PD Schiphol-Rijk, NL 020-3549418 http://www.dacia.nl klantenservice@dacia.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak (010)
- Mistlampen voor (004)
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- passagiersairbag
- Zij airbags voor (002)
Overige
- Electric-pakket (afst. bed. voor centr. deurvergr., elektrische ramen voor)
- Exclusive-pakket
- RDW-leges
= Bijzonderheden =
Let op! Belangrijk:
Bel ons om een afspraak te maken voor een bezichtiging, voordat u thuis vertrekt.
Het is voor ons erg prettig om altijd even een afspraak te maken voor bezichtigingen en/of proefritten.
Dit is zowel voor u als voor ons prettig, omdat wij doorgaans een grote voorraad met veel doorloop hebben.
Zo kunnen wij altijd even op voorhand de beschikbaarheid checken en zorgen wij dat de auto klaarstaat.
Vergis u niet met deze Dacia Sandero. Hij lijkt klein, maar het is een rappe dondersteen. Voor de aandrijving van deze auto zorgt een pittige benzinemotor in combinatie met een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, warmtewerend glas, metallic lak, elektrisch verstelde en verwarmde buitenspiegels en in delen neerklapbare achterbank.
De Dacia is standaard voorzien van: verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale portiervergrendeling.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Hoeveel kost een Dacia Sandero Stepway verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























