
Dacia Sandero - 0.9 TCe Tech Road STOELVERW-NAVI-BT
Algemeen
| Prijs | € 10.999 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 43.629 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-737-DL |
| Datum deel 1 | 21-12-2018 (import) |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1047 kg |
| Trekgewicht max | 1090 kg |
| Trekgewicht onger. | 555 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | april 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Slotsteeg 18
7255LH Hengelo (Gld)
0575-462779
www.autobedrijfrietmanhengelo.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2019 - mrt. 2020
Referentienummer: 754
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 168 km/u
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Navigatiesysteem full map
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB
- multimedia-voorbereiding
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- side-skirts
Extra
- 2 Sleutels en onderhoudsboekjes
- Onderhoudsvrije distributie ketting
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- Parkeersensoren voor
- start/stop systeem
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- Isofix
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar een betrouwbare en complete auto? Dan is deze Dacia Sandero 0.9 TCe Tech Road zeker het overwegen waard. Met een krachtige benzine motor die 90 PK levert, biedt deze witte hatchback een comfortabele rijervaring. Met een kilometerstand van 43629 en 5 deuren is deze auto uit 2018 in uitstekende staat.
Deze Dacia Sandero is voorzien van veel handige opties die het autorijden nog aangenamer maken. Zo beschikt de auto over airco automatisch, ideaal voor het regelen van de temperatuur in het interieur. De Bluetooth functie zorgt ervoor dat u veilig handsfree kunt bellen onderweg. Met cruise control kunt u ontspannen lange afstanden afleggen, terwijl het navigatiesysteem full map ervoor zorgt dat u altijd de juiste weg vindt.
Daarnaast is deze Sandero uitgerust met handige extra's zoals dakrails, ideaal voor het vervoeren van extra bagage. Het start/stop systeem zorgt ervoor dat u brandstof bespaart en milieuvriendelijker rijdt. Met parkeersensoren aan de voorzijde kunt u gemakkelijk inparkeren in lastige situaties. En met maar liefst 2 sleutels en onderhoudsboekjes kunt u met een gerust hart op weg.
Wat deze Dacia Sandero extra aantrekkelijk maakt, is de onderhoudsvrije distributie ketting. Zo heeft u minder omkijken naar het onderhoud van de auto en kunt u zorgeloos genieten van het rijden.
Kortom, deze Dacia Sandero 0.9 TCe Tech Road is een complete en praktische auto die u veel rijplezier zal bezorgen. Neem vandaag nog contact met ons op om een proefrit te plannen en zelf de voordelen van deze auto te ervaren. Auto Expert Rietman Hengelo is uw betrouwbare partner voor kwalitatieve occasions met uitstekende service.
Afleverpakket Standaard: € 275 (€ 275): Vertrouwd op weg!!
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Auto wassen en uitzuigen, Inspectiebeurt, Nieuwe APK keuring, Vloeistof controle, ¼ volle tankinhoud
Afleverpakket Extra: € 575 (€ 575): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 4 wiel uitlijning controle, 6 maanden Rietman garantie , 12 maand Mobiliteitsgarantie( Pechhulp Pas) Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Afleverpakket Compleet: € 875 (€ 875): Zorgeloos op weg!!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 4 wiel uitlijning controle, 12 maanden Bovag garantie, 12 maand Mobiliteitsgarantie ( Pechhulp Pas), Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Nieuwe mattenset, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Bedrijfsinformatie
Inruil mogelijk!
Belt u aub eerst even of de auto nog beschikbaar is.
Ons telefoonnummer is 0575462779
U kunt ons ook via WhatsApp bereiken op 0575462779.
Op dit vaste nummer kunt u ons gewoon appen (zakelijke app)
Auto Expert Rietman Hengelo GLD
Slotsteeg 18
7255LH Hengelo GLD
info@autobedrijfrietmanhengelo.nl
Hoeveel kost een Dacia Sandero verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























