
Algemeen
Prijs | € 69.999 |
Bouwjaar | Maart 1997 |
Kilometerstand | 73.076 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | - |
APK | Bij aflevering |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 37-JT-PJ |
Datum deel 1 | 05-03-1997 (import) |
Topsnelheid | 300 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 5,20 sec |
Motorvermogen | 325 kW (442 pk) |
Aantal deuren | 2-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 12-cilinder |
Cilinderinhoud | 5474 cc |
Energielabel | - |
Carrosserie | Coupé |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
Gewicht | 1900 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | - |
Introductiejaar | november 1993 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Extra informatie
Wielbasis: 260 cm
Acceleratie (0-100): 5,2 s
Topsnelheid: 300 km/u
Emissieklasse: Euro 2
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Motorrijtuigenbelasting: € 347 - € 383 per kwartaal
Referentienummer: 1189
LET OP: Deze auto staat bij een partner van ons in de Showroom. Voor bezichtiging bellen Jelle vd Beek 0618600595
Unieke Ferrari 456 GTA (F116 CLA) uit 1997. De ideale 4 zitter voor ontspannen toertochten, stijlvolle ritten naar evenementen of als goede investering!
APK bij aflevering
Dit Italiaanse trots bevindt zich in uitzonderlijk nette staat en op het onderhoud is nooit bezuinigd. Staat zeer mooi in de lak, dit betreft de chique kleur ‘’Argento Nurburgring Metallic’’ en om nog meer van de V12 te genieten is er een op maat Simons uitlaatsysteem op gekomen. Daarnaast is het groot onderhoud net gedaan en de riemen zijn zojuist vervangen. Ook is hij voor de verkoop helemaal nagekeken bij een specialist.
De 456 GTA werd bij Pininfarina ontwikkeld en is geleverd met een viertrapsautomaat die werd ontwikkeld in samenwerking met FF Developments in Livonia. De automaat die in de 456 werd gebruikt, was de tweede en laatste conventionele hydraulische automatische transmissie met koppelomvormer die door Ferrari werd aangeboden. De 5,5 liter, 65° V12-motor was afgeleid van de Ferrari Dino V6 motor. Hij heeft een vermogen van 442 pk, 4 kleppen per cilinder en Bosch Motronic M2.7 motormanagement. Van het type Ferrari 456 GTA zijn er slechts 403 gemaakt.
Wordt geleverd met nieuwe APK!
Op een rijtje;
- Bouwjaar 1997
- Tellerstand: 73.076 KM
- Kleur: Argento Nurburgring Metallic
- Net groot onderhoud gehad
- Gepoetst voor de verkoop
- Op maat uitlaatsysteem
- Distributieriem, multiriem en waterpomp vervangen
- Geschiedenis, facturen aanwezig (Grotendeels)
- Originele Ferrari velgen
- Luxe lederen interieur, elektr. Verstelbaar
- Climate control
- Geen roest
Meer foto's in hoge resolutie op aanvraag
LET OP: Deze auto staat bij een partner van ons in de Showroom. Voor bezichtiging bellen Jelle vd Beek 0618600595
Hoeveel kost een Ferrari 456 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.