Let op! Geld lenen kost geld
Fiat 500 C - 1.2 Lounge 1.2 Lounge - AutoWereld.nl
 

Fiat 500 C - 1.2 Lounge

03-2012, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet, Wit
€ 6.950
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 97.472 km

Algemeen

Prijs € 6.950
Bouwjaar Maart 2012
Kilometerstand 97.472 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 19 januari 2026
BTW auto Nee, marge
Kenteken 77-TSF-5
Datum deel 1 30-03-2012
Topsnelheid 160 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 14,80 sec
Motorvermogen 51 kW (69 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1242 cc
Energielabel B
Carrosserie Cabriolet
Kleur Wit (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Wit metallic
Gewicht 880 kg
Trekgewicht max 800 kg
Trekgewicht onger. 400 kg
Verbruik (±) 1 op 23
Introductiejaar augustus 2015
Meer modelinformatie

Aanbieder

Verschoor Mobility
Hoofdweg 131

7371GG Loenen

06-82923596

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Alarm
  • Centrale deurvergrendeling
  • Mistlampen
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Elek. bedienbare ramen
  • Lederenbekleding
  • Stuurbekrachtiging
Multimedia
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Overige
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2009 - aug. 2015
Referentienummer: 63

Technische informatie
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 14,8 s
Topsnelheid: 160 km/u
Wielbasis: 230 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart

Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 110 g/km
Emissieklasse: Euro 5

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal

= Aanvullende opties en accessoires =

Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler

Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur parelmoer
- mistlampen voor

Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrisch bedienbare kap
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar

Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor

= Bijzonderheden =

GERESERVEERD * GERESERVEERD * GERESERVEERD

Dé bambino van Fiat is sinds 1957 de 500. Een model dat bij ieder een warm plekje in het hart heeft. Zo werkte ik ooit eens in een showroom vol exclusieve auto’s en toen we daar een klassieke 500 hadden was dat dé auto waar iedereen even bij stond te kijken. In 2007 besluit Fiat voort te boorduren op de oude succes en komt met een retro model van het leuke en schattige wagentje. Misschien wel de eerste succesvolle retro auto want het was een schot in de roos. De nieuwe 500 is dan ook niet meer weg te denken uit ons dagelijks beeld en er zijn vele varianten. De auto werd direct auto van het jaar 2008 en was de eerste in zijn klasse die de maximale veiligheid score behaalde in de NCAP-test.

Het model dat we u hier aanbieden betreft eentje voor extra genot want het is een cabrio. Deze origineel Nederlandse 500C komt uit 2012 en heeft nog geen 100.000 km op de teller (NAP) Zoals een liefhebbers auto befaamd is de bambino compleet met afgestempelde onderhoudsboeken en 2 sleutels.

Wie bekend is met Fiat weet het; de Lounge uitvoering moet je hebben, voilá hier staat die. Vele kleuren combinaties mogelijk bij de 500 maar zwart blijft toch een van de favorieten en is het minst besmettelijk. Deze 500 is mooi uitgevoerd met half lederen kuipstoelen en een zwart stuur. Dat stuur is tevens multifunctioneel dus u kunt de radio bedienen met twee handen aan het stuur. Via het Blue&me systeem luister je naar je eigen muziek en die muziek klinkt via het Interscope geluidsysteem nog eens extra goed. Mocht het echt te warm worden dan geniet u van airco maar met een druk op de knop opent het dak. Dat is en blijft het mooiste wat er is; dak los en wind door je haar.

Daar staat die dan in één van de mooiste kleuren combinaties leverbaar. Parelmoer wit met een rood dak. Zeer fraai en wat blijf de 500 een leuke auto om te zien. U herkent direct de oer 500 en het gehele plaatje klopt gewoon. De mooie multispaaks sportvelden vormen de puntjes op de i.

De 1.2 liter 4 cilinder motor staat bekend als uitermate betrouwbaar. Daarnaast is dit motorblok veel stiller en geeft het veel meer comfort dan de twee cilinder motor. Met een gemiddeld verbruik van 1:21.27 scoort hij ook nog eens meer dan goed. De 500 rijdt dat ook geweldig, zowel met dak dicht als open.

Bent u opzoek naar een fraaie cabrio, comfortabel, zuinig in verbruik en vaste lasten. Maar wek een design pareltje? Kom dan deze Fiat 500C Lounge bekijken.
Alle inruil mogelijk

Neem voor vragen of een inruil indicatie gerust contact op via 06 82 92 35 96 of info@verschoormobility.com

Ondanks dat wij de groots mogelijke zorg hebben besteed aan onze advertenties kunnen er echter geen rechten worden ontleend aan deze advertentie.

Verschoor Mobility
Hoofdweg 131J
7371GG LOENEN
Tel: 0682923596
E-mail: info@verschoormobility.com

Hoeveel kost een Fiat 500 C verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Verschoor Mobility

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken