
Fiat 500 - 0.9 TwinAir Turbo 500S *16 inch *stoelverwarming
Algemeen
Prijs | € 7.240 |
Bouwjaar | 2014 |
Kilometerstand | 94.774 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 5 |
APK | Bij aflevering |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | K-654-RL |
Datum deel 1 | 26-03-2014 (import) |
Topsnelheid | 173 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
Aantal deuren | 3-deurs |
Aantal zitplaatsen | 4 |
Aantal cilinders | 2-cilinder |
Cilinderinhoud | 875 cc |
Energielabel | A |
Carrosserie | Hatchback |
Kleur | Grijs |
Oorspronkelijke kleur | Grigio |
Gewicht | 905 kg |
Trekgewicht max | 800 kg |
Trekgewicht onger. | 400 kg |
Verbruik | (±) 1 op 25 |
Introductiejaar | januari 2013 |
Meer modelinformatie |


Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/45 R16
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 355 x 163 x 149 cm
Wielbasis: 230 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 92 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 88 - € 97 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Dit pakket omvat 1. een geldige APK van minimaal zes maanden; 2. de kosten van kenteken en tenaamstelling; 3. een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen; 4. een complete professionele poetsbeurt; 5. voldoende brandstof. Tegen meerprijs bieden wij een nóg uitgebreider afleverpakket en/of een aanvullende garantie.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Side skirts
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overige
- Abarth-pakket ("Lichtmetalen velgen 16""", Achterspoiler, Side skirts)
= Bijzonderheden =
Deze pittige Fiat 500 Sport is voorzien van de krachtige TwinAir turbomotor. Het aan de uitrusting toegevoegde Abarth-pakket met zijn glanzende grijze 16 inch velgen, zijskirts en dakspoiler onderstreept het sportieve karakter van dit Fiatje. Dat zien we ook terug in het prachtige interieur met sportstoelen in leer/alcantara (mét stoelverwarming), afgeplat multifunctioneel sportstuur en diverse rode accentjes. De auto is lekker compleet met onder meer airco, bluetooth, elektrische ramen en buitenspiegels etc.
Leukwagentje.nl is gespecialiseerd in Fiat 500 en MINI. Wij hebben altijd circa zeventig auto's op voorraad. Bekijk ons complete aanbod op www.leukwagentje.nl.
Onze score voor klanttevredenheid is uniek. Wij hebben al meer dan 700 recensies mogen ontvangen. En àlle klanten geven ons de maximale score van vijf sterren! Daar zijn we maar wat trots op. Leukwagentje.nl blijft zich inspannen om het zijn klanten helemaal naar de zin te maken.
Inruil en financiering mogelijk! Bereken de maandelijkse kosten eenvoudig met de calculator op onze website.
Voor een proefrit of meer informatie neem contact op met:
Wessel Kok
Leukwagentje.nl
Gildenstraat 10
5492 NN Sint-Oedenrode
+31 (0) 6 573 15 111
wessel@leukwagentje.nl
www.leukwagentje.nl
Zeven dagen per week
van 09:00 tot 20:00 uur
op afspraak geopend
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal zes maanden en de kosten van kenteken en tenaamstelling. Tevens is inbegrepen een voorinspectie plus het controleren en op peil zetten van de vloeistoffen. Daarnaast krijgt de auto een professionele poetsbeurt. De auto wordt aangeboden met de optie Autotrust Garantie, de reparatiekostenverzekering voor occasions. Hiervoor geldt een meerprijs. Ook onderhoud (servicebeurt) bieden wij je graag tegen een meerprijs aan.
Wij maken elke advertentie met de meeste zorgvuldigheid. Het kán echter voorkomen dat uit de automatische voertuiginformatie een optie naar voren komt die helaas toch niet op de auto aanwezig is. Gelukkig gebeurt dat maar héél zelden. Wil je absolute zekerheid? Neem dan een kijkje in onze showroom. Je bent van harte welkom!
#leukwagentje #leukwagentjenl #fiat500 #fiat500e #500e #fiat500specialist #Fiat #500 #fiat500electric #leuk #wagentje #elektrischeauto #elektrischrijden #auto #automaat #500elektrisch #fiat500owners #fiat500lovers #fiat500club #fiat500clubnederland #occasion #automotive #cars #carsofinstagram #carporn #nederland #sintoedenrode
Hoeveel kost een Fiat 500 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.