
Fiat Talento - 1.6 MJ EcoJet L2H1 DC SX CAMERA/IMPERIAAL
Algemeen
| Prijs | € 8.250 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 9.982 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 200.688 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 juni 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-892-ZZ |
| Datum deel 1 | 17-06-2019 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1890 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
* Uitgebreide fotoreportage is te zien op onze website.
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L2H1 DC SX CAMERA/IMPERIAAL
- Kenteken: V-892-ZZ
- Merk: Fiat
- Model: Talento
- APK tot: 25-06-2026
- Tellerstand: 200688 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld 6-bak
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: R9M D4
- Vermogen: 107 kW / 146pk
- Ledig gewicht: 1890 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.3 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 540 cm
- Breedte: 196 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Aantal sleutels: 2
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Camera pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor achter
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
* Uitgebreide fotoreportage is te zien op onze website.
Ons autobedrijf werkt op afspraak, dus wij adviseren u vriendelijk om van tevoren contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen en ervoor te zorgen dat u de auto op een moment naar uw keuze kunt bekijken.
Bellen kan naar:
- Jesper van Geemen: 06-13410641
Geemen Automotive
Schoolstraat 27
7037AS Beek
+31613410641
info@geemen-automotive.nl
geemen-automotive.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Fiat Talento verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























