
Fiat Talento - 1.6MJ 120PK Lang Dubbele Cabine | Navigatie | Camera | Airco | Cruise | Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 15.750 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 19.058 |
| Bouwjaar | Maart 2018 |
| Kilometerstand | 99.581 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-304-NJ |
| Datum deel 1 | 30-03-2018 |
| Topsnelheid | 166 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1867 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2016 - okt. 2019
Cabine: dubbel
Referentienummer: 12879
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Topsnelheid: 166 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 518 x 190 x 195 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 2.920 kg
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 280 x 169 x 138 cm
Interieur
Interieur: black, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Multimedia systeem
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
-
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Dubbele cabine
- El. Spiegels
- Metallic Lak
- Multifunctioneel stuur
- Roetfilter
= Bijzonderheden =
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's: deze Fiat Talento stelt zich graag aan je voor! In deze auto vind je een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook twee achterdeuren en warmtewerend glas.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende trekker. Van A naar B zonder omwegen: altijd je eigen navigatiesysteem aan boord! Een andere zender kiezen. Het geluid harder of zachter zetten. Met de audiobediening op het stuurwiel bedien jij de radio veilig met jouw handen aan het stuur. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Natuurlijk behoren airconditioning, centrale portiervergrendeling en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals je mag verwachten van deze Fiat Talento is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat jouw remweg korter wordt.
Natuurlijk ben jij van harte welkom om deze Fiat in ons bedrijf te komen bekijken. Laat je ons weten wanneer je wilt komen?
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Hoeveel kost een Fiat Talento verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























