
Ford B-Max - 1.0 EcoBoost Style | Trekhaak | %5 Bg Occsio Pr
Algemeen
| Prijs | € 4.949 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 117.999 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 13 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-740-HP |
| Datum deel 1 | 13-02-2015 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2013 - jun. 2018
Modelcode: B232
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 48 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Licht grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Lawrence Cars Service Trading BV Polychemstraat 24 6191NL BEEK LB, NL 046-4370422 http://www.lawrencebeek.nl verkoop@lawrencebeek.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Leuke ruime occasion, netjes onderhouden.
Afleveringskosten €450,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie.
Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons LCS afleverpakket.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.
Ondanks de gebruikelijke zorgvuldigheid kan een onjuistheid in
de vermelde gegevens zijn opgetreden. Wij kunnen hier niet aansprakelijk voor worden gesteld.
Indien voor u een aanwezige optie een must is gelieve dat met onze verkoopafdeling te overleggen.
Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek.
Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 9-13H In het weekend of s avonds voorbij komen voor een bezichtiging/proefrit is mogelijk, even bellen / Whats-app voor een afspraak op 0683984605.
Maandag is onze occasion inkoop-dag, op afspraak is bij beschikbaarheid een bezichtiging zeker mogelijk.
Lawrence Car Service is een Bosch Car Service en LPG-specialist. Bosch Car Service is de grootste merk onafhankelijke formule. Alle automerken zijn welkom in ons bedrijf. Voor APK-keuringen, regulier onderhoud én controles die verband houden met het seizoen, bijvoorbeeld vlak voor u op vakantie gaat. Bosch Car Service is niet alleen compleet en goed, maar ook nog eens verrassend betaalbaar.
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































