
Ford B-Max - 1.6 TI-VCT AUT Titanium| CAMERA | NAP. ORIG.NL | PDC | CRUISE | CLIMA | NAVIGATIE | LM VEL
Algemeen
| Prijs | € 15.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 20.674 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PH-999-Z |
| Datum deel 1 | 30-06-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1209 kg |
| Trekgewicht max | 480 kg |
| Trekgewicht onger. | 480 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 160 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overige
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, DAB-ontvanger)
- Pack Easy (Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Technic-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Technologie-pakket (Accident Avoidance System, Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Verwarmde voorruit)
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden deze prachtige en origineel Nederlands geleverde Ford B-Max 1.6 TI-VCT Titanium uit 2017 in stijlvolle grijze kleurstelling. Deze rijk uitgeruste Titanium-uitvoering is voorzien van een soepele automatische transmissie en beschikt over een uitzonderlijk lage, aantoonbare kilometerstand van slechts 20.000 km met NAP. De auto verkeert zowel van binnen als van buiten in zeer nette staat en biedt een perfecte combinatie van comfort, ruimte en gebruiksgemak.
.
De Ford B-Max staat bekend om zijn praktische ontwerp met unieke schuifdeuren, waardoor instappen en laden bijzonder eenvoudig is. Daarnaast is deze uitvoering voorzien van vele luxe opties zoals een achteruitrijcamera, parkeersensoren (PDC), cruise control, climate control, navigatiesysteem, lichtmetalen velgen, multifunctioneel stuurwiel, Bluetooth en elektrische ramen. Dankzij de betrouwbare 1.6 TI-VCT benzinemotor rijdt de auto comfortabel en soepel, zowel in de stad als op de snelweg.
.
Bent u op zoek naar een nette, complete en betrouwbare MPV met een unieke lage kilometerstand en fijne automaat, dan is deze Ford B-Max absoluut een bezichtiging waard. Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























