
Ford C-Max - 1.0 125PK Navi Camera Trekhaak NL-auto
Algemeen
| Prijs | € 9.450 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 110.732 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JR-115-B |
| Datum deel 1 | 30-05-2016 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1291 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | februari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 187 km/u
GVW: 1.900 kg
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 500): (maatwerk mogelijk): Grote onderhoudsbeurt - Alle slijtage delen ruim voldoende - Nieuwe APK - Airco check - Reinigen, polijsten, poetsen - Brandstoftank minimaal half vol - 3 maanden volledige garantie - Gratis leenauto - Tenaamstelling / vrijwaring voertuig
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Koop uw nieuwe auto bij Auto Franken en profiteer van persoonlijke service, transparantie en een betrouwbare aankoop.
Wij zorgen dat iedere auto perfect en rijklaar afgeleverd wordt of kies voor een scherpere prijs zo mee - precies wat bij u past.
Neem vandaag nog contact op en kom langs voor een proefrit 0611261438
Deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan eventuele onjuistheden in de advertentie.
Controleer altijd zelf voor aankoop of de auto aan alle voor u belangrijke eigenschappen voldoet.
Hoeveel kost een Ford C-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































