
Ford Focus Wagon - 1.6 TDCI Lease Titanium Airco/ECC, Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 296.471 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-ZVB-7 |
| Datum deel 1 | 15-02-2013 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1274 kg |
| Trekgewicht max | 300 kg |
| Trekgewicht onger. | 300 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | maart 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2012 - dec. 2013
Modelcode: C346
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 182 x 151 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 88 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Rekro Auto's Turbinestraat 1 3903LV VEENENDAAL, NL 0318551142 http://www.rekroautos.nl info@rekroautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless-go
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- Bumpers en spiegels in kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chrome pakket raamlijsten en roofrails
- Driver Assistance Pack (Autonomous Emergency Braking, Dimlichten automatisch, Dodehoek detector, Grootlichtassistent, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
= Bijzonderheden =
EXPORT PRIJS 2250,=
Nette en complete Ford Focus Wagon 1.6 TDCi Lease Titanium bj. 02-2013 met oa. Airco/ECC,Cruisecontrol,Navigatie,Elektrisch bedienbare ramen,Keyless Go,Keyless Entry,Mistlampen voor,Parkeersensoren voor en achter,Chrome Pakket,Lm-velgen etc. etc.
EXPORT PRIJS 2250,=
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































