
Ford Focus Wagon - 1.8-16V Amb. FlexiF. PDC Cruise APK
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 289.186 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 11-ZG-LK |
| Datum deel 1 | 31-01-2008 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1251 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 675 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2006 - jan. 2008
Referentienummer: 2530
Technische informatie
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 198 km/u
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- hoofdsteunen voor en achter
- Stoelverwarming voor
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Ford Focus 1.8-16V Met veel opties!
Rijdt & schakelt goed!
Heeft u wat in te ruilen? Stuur dan foto's & verdere info via Whatsapp:06-26796052
Doordeweeks geopend van 9:00 tot 17:00, ’s avonds & weekend op afspraak.
Bel voor info 06-26796052 of 06-46232850
Hofman Occasions Elburg
Robbertsmatenstraat 10
8081HL Elburg
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























