
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 CDI Prestige
Algemeen
| Prijs | € 11.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 198.729 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SF-944-G |
| Datum deel 1 | 05-05-2015 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1480 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.155 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 181 x 146 cm
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 325): Afleveringspakket: Goede technische controle inclusief nieuwe APK.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Een klassebak is wat oneerbiedig om te zeggen over deze Mercedes. Het merk noemt het zelf 'The best or nothing', en dat klinkt al een stuk beter. Maar wat je ook zegt, dit is absoluut een voortreffelijke auto in alle opzichten. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Tot de uitrusting van deze Mercedes-Benz behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, warmtewerend glas en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Veilig en comfortabel rijden wordt nog eens versterkt door Connected Services, zodat u diverse vitale functies van de auto altijd kunt checken in de app. Het navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Mercedes-Benz C-klasse Estate voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Onderweg wil je zo min mogelijk onnodige of afleidende handelingen verrichten. Vandaar ook de audiobediening op het stuur. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van parkeersensoren voor en achter, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz C-klasse Estate samen. Om te voorkomen dat u tijdens lange ritten achter het stuur in slaap valt, is deze auto voorzien van vermoeidheidsherkenning. Met het accident avoidance system heeft u een extra paar ogen aan boord. Het systeem waarschuwt bij een dreigende aanrijding.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Mercedes-Benz voor een proefrit reserveren.Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Sigma Auto is vaak onderweg om voor u de geschikte occasion te zoeken.
Wij zijn dus niet continu aanwezig op onze locatie in Oud-Gastel.
Om teleurstellingen en misstanden te voorkomen, verzoeken we u altijd van te voren contact met ons te hebben om naar een auto te komen kijken.
Dit kan in gezond overleg ook in de avonduren of in het weekend.
Sigma Auto
Edwin van Stee
Windmolen 13 A
4751 VM Oud Gastel
+31625517617
info@sigma-auto.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























