
Ford Focus Wagon - 125pk EB Hybrid ST Line, Clima | Navi & CarPlay | Pdc
Algemeen
| Prijs | € 17.500 |
| Prijs excl. BTW | € 14.745 excl. BTW |
| Bouwjaar | Augustus 2022 |
| Kilometerstand | 94.076 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-858-FT |
| Datum deel 1 | 26-08-2022 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 91 kW (124 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1313 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 705 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2021 - 2026
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 184 x 155 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.000): Via Bovag 2
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Garage Jelsma Ringallee 104 6891BG ROZENDAAL, NL 0262058006 http://www.garagejelsma.nl verkoop@garagejelsma.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Rokersvrije auto
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 17"
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- WiFi
= Bijzonderheden =
Deze zeer gunstig geprijsde Ford Focus Wagon is zonder overdrijven echt een fantastische occasion. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.
Net als een smartphone of een slimme speaker kunt u deze auto bedienen met stemcommando's. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het full map navigatiesysteem. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Uw bijrijder luistert naar een podcast, de kids gamen op de achterbank. De ingebouwde WIFI-hotspot maakt het allemaal mogelijk. Met WIFI-hotspot, automatische airconditioning, DAB ontvangst, parkeersensoren voor en achter, regensensor en cruise control is deze Ford helemaal compleet.
Aan boord van deze Ford houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Deze Ford Focus Wagon is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Ford bovendien hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
* Direct antwoord op uw vraag? BEL ONS; 026 - 362 9332. Mailen mag uiteraard ook maar door drukte kan dit soms wat langer duren qua beantwoorden.
* Laagste prijs vragen worden online NIET door ons beantwoord.
Wij heten u van harte welkom in Rozendaal (bij Arnhem).
* Uw inruil is altijd welkom bij ons.
Online maken wij graag een INRUILVOORSTEL zodat u een richtlijn heeft, naast de auto krijgt u van ons de best haalbare prijs.
GarageJelsma.nl sinds 1950 een begrip!
* Woont u niet in de buurt van Arnhem? Bel ons voor u vertrekt dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.
* KOOPAVOND: op afspraak van maandag t/m donderdag.
RESERVEREN van uw favoriete auto is mogelijk vanaf uw reis naar ons toe.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































