
Ford Focus Wagon - 155pk Eco Hybrid Automaat ST Line Sync-4 Touchscreen Winter & Parking pack Adap Cruise Dod
Algemeen
| Prijs | € 24.900 |
| Prijs excl. BTW | € 20.834 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2024 |
| Kilometerstand | 66.277 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 11 juni 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHP-43-K |
| Datum deel 1 | 11-06-2024 (import) |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 114 kW (155 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Agate Black (donker zwart) |
| Gewicht | 1404 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 52 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxBxH): 467 x 183 x 148 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Zwart met rode stiksels, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- . (inbegrepen): Geldige APK
- Poll BOVAG Servicepakket (€ 995 meerprijs):
Voor Occasions tot 8 jaar / max. 150.000km
- 12 maanden BOVAG Garantie*
- Aflevering volgens BOVAG 40-Punten check
- Updates en Serviceactie van Ford NL uitvoeren
- Ford Assistance Pechhulp Service
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Reinigen interieur en exterieur
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparatie
*max. 15.000km
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "."): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Basiskleur: zwart / zwart
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- Door Edge Protectors
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- full-LED koplampen
- geluidsisolerend glas
- hill hold functie
- keyless start
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lichtmetalen velgen 6-spaaks 17"
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- premium kleur
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- sportonderstel
- sportstuur
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- achterspoiler
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- buitenspiegels met verlichting
- diffusor
- Driver Assistance Pack (achteruitrij assistent, dodehoek detectie, grootlichtassistent, parkeer assistent, uitwijk assistent, verkeersbord detectie, vermoeidheids herkenning)
- elektronische remkrachtverdeling
- hemelbekleding donker
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- uitlaatsierstuk
- Winter Package (stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit, voorstoelen verwarmd)
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Nieuw Model en zeer complete Focus 155pk EcoBoost Hybrid Automaat ST LINE Wagon met 1.500kg Trekgewicht en voorzien van Full Body Styling pakket icm. Dakspoiler, Full LED Koplampen & verlichting icm. Grootlicht assistent, Privacy Glass, 17" Lichtmetalen velgen, 13,2" Sync-4 Touchscreen met Navigatie, Bluetooth & Voice control, DAB+ Radio & USB, Draadloos Apple Car Play & Android Auto, Climat control, Adaptieve Cruise control met Stop & Go en Lane Centering, Verwarmbare Sportstoelen, Automatisch inparkeren icm. Parkeersensoren voor & achter, Achteruitrijcamera, Elektrische Voorruitverwarming, Stuurverwarming, Dodehoek detectie & Cross Traffic Alert, Keyless start, Lane Keeping Aid, Pre-Collision Assist, Uitwijk Assistent, Verkeersbordherkenning, Elektrisch inklapbare Buitenspiegels, Zichtpakket, Dakreling en Door Edge Protectors.
Autobedrijf Poll is de officieel Ford dealer in ‘t Gooi en omstreken met de mooiste Ford occasions. Wij hebben als BOVAG familiebedrijf, sinds 1936 klanttevredenheid hoog in het vaandel staan. En daar staan wij als Autobedrijf Poll ook om bekend. Als derde generatie Poll eigenaar ben ik er trots op dat onze klanten Autobedrijf Poll al jarenlang trouw zijn. En ons weten te vinden voor aankoop, advies en onderhoud.
Als een van de toonaangevende dealers en occasioncentrum bent u, al bijna 90 jaar, bij ons in Naarden aan het juiste adres voor de mooiste jonge Ford occasions. Maar ook voor op het gebied van autofinanciering en zakelijk lease zijn wij uw service leverancier. Wij hebben altijd ca. 100 scherp geprijsde Ford occasions, zowel personenauto's als bedrijfswagens, voor u klaar staan in ons showroom en op ons buitenterrein in Naarden.
Autobedrijf Poll bv is officieel gekwalificeerd volgens de door Ford Nederland gestelde voorwaarden inzake verkoop, onderhoud, service en schadeherstel.
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































