
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Hybrid ST Line X Business | Dealer Onderhouden | 1e Eigenaar | Navi | Clima |
Algemeen
| Prijs | € 15.900 |
| Prijs excl. BTW | € 13.333 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 87.919 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-153-BH |
| Datum deel 1 | 10-09-2021 |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1277 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2020 - jan. 2021
Modelcode: 8084
Referentienummer: 3323160
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.890 kg
Afmetingen (LxBxH): 451 x 184 x 152 cm
Wielbasis: 27 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1377 kg
Interieur: ebony met grijze stiksels
Verwachtte leveringsdatum: 20-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 10-09-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Frozen White unilak
- Side-skirts
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Cruise control adaptief
- Keyless entry
- Keyless start
- LED koplampen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Sportonderstel
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Prachtige, origineel Nederlandse, dealer onderhouden Ford Focus, welke afkomstig is van de eerste eigenaar. Voorzien van een zeer luxe uitvoering, met vele extra's!
U bent van harte welkom om deze mooie Ford Focus bij ons in de showroom te komen bekijken. Daarbij is het ook mogelijk om een proefrit te maken. Wij helpen u graag! LET OP: het kan zijn dat deze auto in verband met een poetsbeurt niet op onze locatie in Epe staat. Enthousiast geworden en niet meer kunnen wachten? Bel dan graag voor de beschikbaarheid en aanwezigheid van de auto.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































