
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium | Cruise Control | DAB | LED | Apple Carplay/Android Auto | P
Algemeen
| Prijs | € 17.400 |
| Prijs excl. BTW | € 14.691 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 54.761 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-487-SP |
| Datum deel 1 | 04-04-2023 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2022
Referentienummer: 3167126
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.895 kg
Afmetingen (LxBxH): 440 x 184 x 152 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1375 kg
Verwachtte leveringsdatum: 23-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 29-03-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- DAB ontvanger
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
Uitrusting
- Full-LED koplampen
- LED mistlampen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Deze Ford Focus staat voor u klaar. Een geweldige, nog jonge occasion die goed is voor gemakkelijk nog een tonnetje of twee op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























