
Ford Focus - 1.0 EcoBoost Lease Titanium
Algemeen
| Prijs | € 4.499 |
| Bouwjaar | Juni 2012 |
| Kilometerstand | 186.619 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 10-XPS-9 |
| Datum deel 1 | 30-06-2012 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | februari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 182 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Start/stop systeem
Overig
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag knie bestuurder
- Airbag opzij achter
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag 10.00 – 17.00
GELIEVE VAN TE VOREN TE BELLEN om teleurstellingen te voorkomen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat mogelijk te beschrijven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer daarom de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bij Autobedrijf De Zeewind B.V. zorgen we ervoor dat alles rondom uw aankoop ook gewoon geregeld is. Of het nu gaat om een financiering of verzekering.
Volg ons op Facebook voor de nieuwste auto’s, acties en een kijkje achter de schermen.
Inruilen?
Zeker weten! Stuur vrijblijvend foto's door of kom langs voor een persoonlijke offerte!
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































