
Ford Focus - 1.0 Lease Edition Navi Cruise Clima Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 3.995 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 189.255 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KG-032-J |
| Datum deel 1 | 30-08-2016 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1176 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Focus 1.0 Lease Edition Navi Cruise Clima Trekhaak
- Kenteken: KG-032-J
- Merk: Ford
- Model: Focus
- APK tot: 03-07-2026
- Tellerstand: 189255 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: M2DC
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 1176 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 440 cm
- Breedte: 182 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: LED lichtpakket
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Spraakbediening
Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Speedy Cars, inkoop verkoop en reparatie APK klaarmaken. Wij zijn van 09:00 tot 18:00 Uur open. ZONDAG OP AFSPRAAK INRUIL ALTIJD MOGELIJK. U kunt rustig komen kijken naar ons occasions.
TEL: 06-16811582
Speedy Cars.
Adres
Noordersluisweg 24
8243PR
LELYSTAD
Speedy Cars
Noordersluisweg 24A
8243PR Lelystad
0616811582
speedycarss@hotmail.com
www.speedycarss.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























