
Ford Focus - 1.0 Titanium 5-drs l Dealer onderhouden l
Algemeen
| Prijs | € 11.450 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 78.818 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RP-304-B |
| Datum deel 1 | 20-01-2018 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic (Pn4dq) |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: C346
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxB): 440 x 182 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 108 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Bovag garantie 12 maanden: Al onze auto's boven € 4.500 zijn voorzien van 12 maanden Bovag Garantie en zonder afleveringskosten
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- Advanced Technology Pack (Navigatiesysteem full map, parkeer assistent, parkeersensor voor en achter)
- Apple Carplay/Android Auto
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, DAB ontvanger, multimedia-voorbereiding)
- spraakbediening
- stuur verstelbaar
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- verwarmde voorruit
- voorstoelen verwarmd
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- passagiersairbag
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Al onze auto's worden rijklaar afgeleverd inclusief 100% veiligheidsinspectie, minimaal 1 jaar Bovag of fabrieksgarantie, onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecifiacaties, minimaal 1 jaar geldige APK, 1 jaar Europese wegenwachtservice (enkel Ford), was- en poetsbeurt en minimaal een halve tank brandstof.
Wij brengen voor dit afleverpakket GEEN extra kosten in rekening.
Alle presentaties zijn door ons zorgvuldig samengesteld.
Specificaties kunnen afwijken van de realiteit en wij aanvaarden hiervoor geen aansprakelijkheid.
Verifieer bij onze verkoopadviseurs vóór de aanschaf naar de exacte specificaties.
Ford van de Wouw is al meer dan 35 jaar een begrip in Zundert en de verre omtrek.
Al onze auto's worden met de grootst mogelijke zorg afgeleverd.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























