
Ford Focus - 1.5 EcoBoost ST Line Business 182 PK | 99600 KM | Panorama Dak | Bang & Olufsen Audio | WO
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Prijs excl. BTW | € 14.265 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 99.612 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | G-714-BD |
| Datum deel 1 | 24-08-2019 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 134 kW (182 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Absolute Black (Pnzat) |
| Gewicht | 1269 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Referentienummer: 00761
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 225 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.890 kg
Afmetingen (LxB): 440 x 184 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Controle & service check (inbegrepen): Gebreken worden aangegeven bij of na inspectie en apk.
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; Auto van binnen en buiten gereinigd, Geldige APK bij aflevering, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Bovag garantie Personenauto (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Controle & service check"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; APK bij aflevering, Auto van binnen en buiten gereinigd, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 17"
- Navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-pakket (audio installatie premium, DAB ontvanger)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Auto van binnen en buiten gereinigd
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfort Pack (keyless entry)
- connected services
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Fabrieksgarantie
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- speciale kleur
- sportonderstel
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























