
Ford Focus - 1.5 EcoBoost ST Line Business B&O|CAMERA|LED|
Algemeen
| Prijs | € 16.350 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 79.015 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 25 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-986-LK |
| Datum deel 1 | 25-10-2019 |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1269 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Focus 1.5 EcoBoost ST Line Business B&O|CAMERA|LED|
- Kenteken: G-986-LK
- Merk: Ford
- Model: Focus
- APK tot: 25-07-2027
- Tellerstand: 79015 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Bekleding: Alcantara
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: Y1DA
- Vermogen: 133 kW / 181pk
- Ledig gewicht: 1269 kg
- Max. trekgewicht: 1700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 440 cm
- Breedte: 184 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Side-skirts
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sportvelgen
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audio-navigatie full map
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Kleur blauw
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Ford, een merk met geschiedenis. En een ijzersterke reputatie. Go Further, zeggen ze. Een aantrekkelijke filosofie. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Goeie looks? Jazeker! Maar de sportstoelen zorgen ook voor een goed gesteunde en comfortabele zit. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Praat tegen deze auto en de auto doet wat u wilt dankzij de ingebouwde spraakbediening. Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via uw smartphone! De high-end technologie van het high performance audiosysteem staat garant voor geluid van het hoogste niveau. Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Natuurlijk behoren WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, DAB ontvangst, cruise control, sportstuurwiel en keyless entry ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Zoals u mag verwachten van deze Ford Focus is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze Ford hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Lok Automotive
spinveld 62
4815ht Breda
0640458111
info@lok-automotive.nl
lok-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























