
Ford Focus - 1.5 EcoBoost ST Line X Business ADAPTIVE CRUISE | STOEL - STUUR - VOORRUIT VERWARMING | CA
Algemeen
| Prijs | € 23.945 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 26.822 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 25 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-735-ZK |
| Datum deel 1 | 25-01-2022 |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1337 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 52 liter
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 208 km/u
GVW: 1.905 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket Plus (€ 1.295 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- 17 inch lichtmetalen velgen 5x2-spaaks in Rock Metallic (D2YL6)
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist (FEAAP)
- Achteruitrijcamera - projectie van de omgeving achter de auto in het navigatiesysteem (J3KAR)
- Airconditioning incl. instellingen voor maximaal koelen of ontdooien (AC S)
- Apple Carplay/Android Auto
- bots herkenning en activatie
- Cruise Control - biedt de mogelijkheid om je snelheid vast te zetten (GTDAJ)
- LED koplampen (dimlicht) (JBBBS)
- Navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Rijstrookondersteuning - waarschuwt en corrigeert wanneer je van je rijstrook afdwaalt (HLNAB)
- Winter Pack (voorstoelen verwarmd, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit) (AGWAB)
- Achterspoiler (BPFAH)
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier (CPGAB)
- Airbags: Zijairbags voor (CPMAB)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Automatisch inschakelende dimlichten (JEDAC)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- EasyFold 60:40 achterbankleuning (BWCAK)
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (B2CAF)
- FordKeyless Entry voorportieren incl. FordPower startbutton (CBGAL)
- FordPass Connect - Embedded Modem (HKSAD)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- In hoogte verstelbare passagiersstoel met lendensteunverstelling (niet op EcoBoost Hybrid) (BYQAD)
- Interieur-pakket (voorstoelen verwarmd)
- LED dagrijverlichting (JBCAF)
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen voor met bochtverlichting (JBKAM)
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenconsole met armsteun (B5WAP)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- Privacy glass - zijruiten achter en achterruit extra getint (B2GAE)
- side-skirts
- sportonderstel
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Tyre Pressure Monitoring System (bandenspanningscontrole systeem) (HJCAC)
- WiFi voorbereiding
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























