
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost Titanium 4WD PANO NAVI CAMERA LEER
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 51.650 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SZ-602-J |
| Datum deel 1 | 27-06-2018 |
| Motorvermogen | 134 kW (182 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic (Pn4dq) |
| Gewicht | 1586 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxB): 454 x 186 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 171 g/km
Fijnstofuitstoot: 4,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
Garantie: Korteland 50/50 garantie 3 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard pakket (inbegrepen):
Het STANDAARD afleverpakket bestaat uit
RDW tenaamstellingskosten
Professionele reiniging binnen en buiten
BOVAG 40 puntencheck
Minimaal 3 maanden geldige APK.
Dit afleverpakket bevat: Korteland 50/50 garantie 3 maanden (3 maanden garantie)
- Comfort pakket (€ 500 meerprijs):
Het COMFORT afleverpakket bestaat uit het STANDAARD pakket met extra
Onderhoudsbeurt conform schema van de fabrikant inclusief een nieuwe APK.
De distributieriem wordt gecontroleerd, indien deze binnen 1 jaar of 10.000 km vervangen dient te worden, doen wij dit zonder bijkomende kosten.
Banden met profiel minder dan 3 mm worden vervangen
1 jaar pechhulp 24/7 NL + EU
Minimaal 20 liter brandstof
Lakcorrectie (bijtippen)
6 maanden KORTELAND 50/50 garantie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard pakket"): Korteland 50/50 garantie 6 maanden (6 maanden garantie); Nieuwe APK
- NO Nonsense pakket (€ 1.195 meerprijs):
Het NO NONSENSE afleverpakket bestaat uit het COMFORT pakket met extra
Volle tank
Onderhoudsbeurt voor het aircosysteem
Minimaal 2 sleutels
12 maanden BOVAG garantie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control adaptief
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- Driver Assistance Pack (Autonomous Emergency Braking, dodehoek detectie, rijstrooksensor met correctie, achteruitrij assistent, grootlichtassistent, ruitensproeiers verwarmbaar, verkeersbord detectie, vermoeidheids herkenning, verwarmde voorruit)
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- knie airbag(s)
- LED-lichtpakket (bi-xenon koplampen, koplampreiniging, LED achterlichten)
- LED dagrijverlichting
- Leder-pakket
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- Memory Pack (Buitenspiegels elektr. met geheugen, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio-CD/MP3 speler
- Rookvrij
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Inruilen is altijd mogelijk. Al onze afleverpakketten vindt u op onze site onder het kopje "Diensten"
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































