
Audi A8 - 55 TFSI q. Lang PL+
Algemeen
| Prijs | € 34.995 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 195.190 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-640-TD |
| Datum deel 1 | 18-05-2018 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 251 kW (341 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Velvet Red Metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 1920 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | oktober 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2017 - mei 2018
Referentienummer: 446
Technische informatie
Tankinhoud: 72 liter
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 250 km/u
Wielbasis: 313 cm
Interieur
Interieurkleur: bruin
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 182 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
RDW Tellerrapport: https://voertuigrapportdownloaden.rdw.nl/kenteken/J640TD
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- smartphone integratie
- spraakbediening
- WiFi
Exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 18"
- matrix LED koplampen
Extra
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun voor
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch zonnescherm achterruit
- houtafwerking interieur
- keyless entry
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- luchtvering en automatische niveauregeling
- parkeersensor voor en achter
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
- zonnescherm zijruiten
Veiligheid & Techniek
- adaptief demping systeem
- alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- sluitbekrachtiging
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Wil je deze auto uitgebreid bekijken? Kom dan naar onze showroom in Boekel.
Lukt dat niet tijdens onze reguliere openingstijden? Bel of mail ons dan en maak een afspraak buiten onze openingstijden. Op afspraak kun je onze showroom bezoeken én één van onze verkopers spreken van maandag tot en met vrijdag tussen 17:00u en 20:00u en op zaterdag van 9:00u tot 12:00u.
AutoHoutum heeft alle moeite genomen om de informatie over deze auto zo goed en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan de informatie in onze advertentie
Hoeveel kost een Audi A8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































