
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost Trend 150PK | Trekhaak 2000KG | Lichtmetaal | 124DKM
Algemeen
| Prijs | € 9.450 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 124.156 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-905-SK |
| Datum deel 1 | 12-08-2016 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1479 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Kuga 1.5 EcoBoost Trend 150PK | Trekhaak 2000KG | Lichtmetaal | 124DKM
- Kenteken: X-905-SK
- Merk: Ford
- Model: Kuga
- APK tot: 02-04-2027
- Tellerstand: 124156 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M8MA
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1479 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Te koop aangeboden: een ruime en comfortabele Ford Kuga 1.5 EcoBoost Trend met krachtige 150PK benzinemotor. Deze SUV biedt veel rijcomfort, een hoge zit en praktische ruimte, ideaal voor gezin en vakantie.
Belangrijkste gegevens
- Bouwjaar: 2016
- Kilometerstand: 124.000 km
- Motor: 1.5 EcoBoost benzine
- Vermogen: 150 PK
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: Wit
Opties & kenmerken
- Trekhaak
- Lichtmetalen velgen
- Airconditioning
- Cruise control
- Multifunctioneel stuurwiel
- Elektrische ramen en spiegels
- Hoge instap en comfortabele zit
- Ruime bagageruimte
De auto rijdt en schakelt goed en verkeert in nette staat. Een fijne en praktische SUV met sterke motor en veel comfort.
Contact
Bij interesse of vragen graag een bericht sturen. Bezichtiging en proefrit mogelijk op afspraak.
Hofman Cars B.V.
Bonekamp 1
9679VC Scheemda
0612830043
info@hofmancars.nl
Hofman Cars B.V. is geopend op afspraak.
Graag altijd even telefonisch contact opnemen voordat u langskomt, zodat er zeker iemand aanwezig is om u te woord te staan en de auto waarin u bent geinteresseerd nog beschikbaar is.
Financiering is mogelijk, wij kunnen zorgen dat u een vrijblijvend voorstel ontvangt.
Inruilen is mogelijk, we ontvangen graag foto's en gegevens van uw auto zodat een inruil voorstel kan worden gemaakt.
Al onze voertuigen worden geadverteerd tegen een scherpe meeneem prijs. Het is tegen meerprijs en in overleg mogelijk om gebruik te maken van een aflever beurt met nieuwe APK inclusief beperkte garantie.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























