
Ford Kuga - 1.5 Trend Edition / Trekhaak / Cruise / Stoelverwarming / Trekgewicht 2000Kg / Start/Stop
Algemeen
| Prijs | € 8.250 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 169.321 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-829-FJ |
| Datum deel 1 | 02-06-2015 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1479 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R18
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 184 x 170 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Al onze auto's zijn in zeer goede staat. Bovendien poetsen en polijsten wij de auto's, zodat ze er weer uitzien als nieuw. Ook het interieur is professioneel gereinigd. Dit alles bieden wij als extra service binnen de scherpe prijs waarvoor de auto's worden aangeboden.
FINANCERING IS MOGELIJK
BEL VOOR EEN AFSPRAAK EN KOM LANGS VOOR EEN PROEFRIT.
INRUIL IS MOGELIJK.
Openingstijden:
Maandag t/m Zaterdag: 09:00 - 17:30
's avonds en zondag op afspraak mogelijk!
AUTOCENTRUM BEILEN
Ossebroeken 12
9411 VR BEILEN
Mob: 0616519021
Tel: 0593566933
W: www.autocentrumbeilen.nl
E: info@autocentrumbeilen.nl
Disclaimer: ondanks onze inspanningen is het mogelijk dat er fouten zijn gemaakt in onze advertenties. Het is dan ook niet mogelijk rechten te ontlenen aan onze advertenties. Wij adviseren u al hetgeen u van belang acht na te vragen bij de aankoop van een auto.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























