
Ford Kuga - 1.5 Titanium Plus-stylepakket-winterpack 60.000km
Algemeen
| Prijs | € 13.800 |
| Bouwjaar | Maart 2015 |
| Kilometerstand | 60.971 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-ZTS-78 |
| Datum deel 1 | 31-03-2015 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1479 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2014 - apr. 2015
Modelcode: C520
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 455 x 186 x 171 cm
Wielbasis: 269 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- standaard afleveringspakket (€ 150): standaard afleveringspakket bestaat uit:tenaamstelling van het kenteken-vloeistofchecks-reinigen. vrijwaren van inruilauto
- BOVAG Afleverbeurt (zonder meerprijs): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Ford Ozinga Lemmer Klaaskamp 2 8531XE LEMMER, NL 0514-533997 http://www.ford-ozinga.nl u.hijlkema@ozinga.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- Winter-pakket (ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Door ons nieuw geleverd en onderhouden van eerste eigenaar!! Slechts aantoonbaar 60.000km!!! Distributieriem vorig jaar vervangen.
Voor ons is het vanzelfsprekend dat ons hele service en verkoopteam achter u en uw auto staan. Daarom voldoen al onze occasions aan de hoogste kwaliteitseisen. Daarbij wordt elke auto bij binnenkomst uitvoerig gecontroleerd door ons serviceteam. Door deze werkwijze kunnen wij u bij interesse in 1 van onze voertuigen altijd inzicht geven in de technische staat van de auto. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het op internet plaatsen van onze auto's kunnen wij hieraan geen rechten ontlenen. Informeer bij onze afdeling verkoop of mail naar u.hijlkema@ozinga.nl Getoonde prijs is internet meeneemprijs.Daarnaast heeft U keuze uit een standaard afleveringspakket zonder garantie(€150,=) of een compleet 6 maand(895,=) of 12 maand Bovaggarantie afleveringspakket(€1195,=)Informeer naar de mogelijkheden.FORD OZINGA LEMMER gewoon de beste keus!Tevens kunt U een garantieverzekering afsluiten.
voor 6-maand of 12-maand waarbij U de keuze heeft uit diverse dekkingsmogelijkheden. Onze partner voor deze garantieverzekering is AUTOTRUST.
Verkoop op afspraak!! Bel of app(06-22719845) mij voor het maken voor een afspraak als u een auto van uw keuze ziet.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































































