
Ford Kuga - 2.0 Eco Boost 4WD 242 PK ST Line Autom Panodak Leder/Alcantara Xenon Navi Camera Clima Cru
Algemeen
| Prijs | € 19.850 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 71.495 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-625-HZ |
| Datum deel 1 | 30-10-2018 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 178 kW (242 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen/Grijs Metallic |
| Gewicht | 1677 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | januari 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R19
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Afmetingen (LxBxH): 454 x 184 x 170 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik in de stad: 11,3 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 19 Inch LMV
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterruitverwarming
- achterruitwisser
- achter spoiler
- achteruitrijcamera
- Afdekking van de bagageruimte
- Alarm met afstandbediening
- Aluminium Inleg
- Android Auto
- Appel Car Play
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatisch dimmende binnen spiegel
- AUX en USB Aansluiting
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bleutooth Audio
- Blis Systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots Waarschuwing
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitentemperatuur meter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- City Stop
- Cross Trafic Allert
- DAB ontvanger
- dealer onderhouden
- deelbare achterbank
- dodehoek detectie
- Driver Alert
- Driver Assistance Pack (Accident Avoidance System, Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor met correctie, Ruitensproeiers verwarmbaar, Verkeersbord detectie, Vermoeidheids herkenning, Verwarmde voorruit)
- elek. ramen voor + achter
- Elektrische Achterklep
- Elektrische Bestuurders Stoel
- Extra getint glas
- Glazen panoramadak
- gordelspanners
- Groot Licht Assistent
- Hemelbekleding zwart Designo
- hill hold functie
- in hoogte verstelb. stoel(en)
- Inparkeer Systeem
- ISO-FIX
- kanteldak elektrisch
- keyless entry
- Keyless Start
- koplampsproeiers
- Lane Depature Warning
- LED-lichtpakket (Bi-xenon koplampen, Koplampreiniging, Koplampreiniging, LED achterlichten, Wis-/was installatie voor koplampen)
- LED Achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder-pakket (Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel)
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- nationale autopas
- Navigatiesysteem full map
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Optie-pakket 2 (Achteruitrijcamera, Audio installatie premium, DAB-ontvanger)
- parkdistance control achter
- parkdistance control voor
- Parkeer Assistentie
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor voor)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrookwisselhulp
- Schakel Flippers aan Stuur
- Schuif/kanteldak electrisch
- Sfeer Verlichting
- signaal vergeten verlichting
- Snelheid Begrenzer
- Snelheid Waarschuwing
- Sony Sound Systeem
- sportinterieur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk (servotronic) met wieluitslagbeperking
- Stuur Verwarming
- stuurwiel multifunctioneel
- Telefoon met Bluetooth
- toerenteller
- variable interval ruitenwisser
- Verkeersbord Herkenning
- verwarmde voorruit
- vierwielaandrijving (4x4)
- voorstoelen verwarmd
= Bijzonderheden =
Hele Mooie Complete Schadevrije Dealer Onderhouden Ford Kuga 2.0 Eco Boost 4WD 242 PK ST Line Automaat Hoog Zitter Benzine. Met een Nieuwprijs van 65000 Euro.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























