
Ford Kuga - 2.5 PHEV 225pk Vignale Trekhaak Leer Memory Camera Winter & Parking pack Elek. klep B&O Al
Algemeen
| Prijs | € 28.900 |
| Prijs excl. BTW | € 23.929 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 57.111 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 07 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | Z-803-KJ |
| Datum deel 1 | 07-04-2023 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Solar Silver (licht grijs) |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 56 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 188 x 167 cm
Wielbasis: 271 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart Vignale Leder
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 23 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- . (inbegrepen): Geldige APK
- Poll BOVAG Servicepakket (€ 995 meerprijs):
Voor Occasions tot 8 jaar / max. 150.000km
- 12 maanden BOVAG Garantie*
- Aflevering volgens BOVAG 40-Punten check
- Updates en Serviceactie van Ford NL uitvoeren
- Ford Assistance Pechhulp Service
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Reinigen interieur en exterieur
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparatie
*max. 15.000km
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "."): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Basiskleur: grijs / grijs
= Aanvullende opties en accessoires =
- 4S All Season Banden
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterbank verwarmd
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- Afneembare Trekhaak 13-polig
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- sportuitlaat
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
- multimedia scherm klein
= Bijzonderheden =
Meest luxe en zeer complete KUGA PHEV 225pk VIGNALE Automaat met VIGNALE Styling & Interieur pakket icm. 18" Lichtmetalen velgen met 4S All Season Banden en Privacy Glass. Voorzien van Trekhaak, compleet Digitaal Dashboord, Vignale Lederen bekleding icm. verwarmbare Sportstoelen, Elektrische handsfree Achterklep, Full LED Koplampen met Grootlicht Assist, Automatisch Inparkeren icm. Parkeersensoren voor & achter, Achteruitrijcamera, Pre-Collision Assist, Lane Keeping aid, Active City stop, Touchscreen Navigatie icm. Bluetooth Voice control & USB, Climat control, Cruise control, Verwarmbare Achterbank, Voorruitverwarming, Stuurverwarming, Elektrisch verstelbare Bestuurdersstoel met geheugen, In hoogte verstelbare Passagiersstoel, Premium B&O DAB+ Audio icm. USB, Apple Car Play & Android Auto, Elektrisch inklapbare Buitenspiegels, Keyless Entry & Starten op afstand, Zichtpakket en Mistlampen.
Autobedrijf Poll is de officieel Ford dealer in ‘t Gooi en omstreken met de mooiste Ford occasions. Wij hebben als BOVAG familiebedrijf, sinds 1936 klanttevredenheid hoog in het vaandel staan. En daar staan wij als Autobedrijf Poll ook om bekend. Als derde generatie Poll eigenaar ben ik er trots op dat onze klanten Autobedrijf Poll al jarenlang trouw zijn. En ons weten te vinden voor aankoop, advies en onderhoud.
Als een van de toonaangevende dealers en occasioncentrum bent u, al bijna 90 jaar, bij ons in Naarden aan het juiste adres voor de mooiste jonge Ford occasions. Maar ook voor op het gebied van autofinanciering en zakelijk lease zijn wij uw service leverancier. Wij hebben altijd ca. 100 scherp geprijsde Ford occasions, zowel personenauto's als bedrijfswagens, voor u klaar staan in ons showroom en op ons buitenterrein in Naarden.
Autobedrijf Poll bv is officieel gekwalificeerd volgens de door Ford Nederland gestelde voorwaarden inzake verkoop, onderhoud, service en schadeherstel.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























